Sayfa 407/999 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507907 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 3,249 - 3,256 arası.

Konu: Viop - XXV

1.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    2018 gibi..
    Bir sabah yüzde 10 15 primli görür müyüz doları acaba..??
    2018 de de böyle idi dolara rağmen güçlü gibi duruyordu borsa..
    Ya fazla düşmedik mi acaba falan filan fıstık diyoduk..

Son günlerdeki faiz artışına rağmen olan yükseliş birileri bi koku aldı gibi duruyor..
    Moratoryum mu ilan edecez nedir..Lafları çok geçti..
    Yoksa başka bişi mi..
    Birileri çıkıp ben battım falan mı diyecek nedir..
    Bir koku var piyasada yükselen bilen pozunu alıyor belli..
    Çok değil bir kaç güne belli olur diye düşünüyorum..
    Hem swapların gevşetilmesi hemde aktif rasyosu saçmalığında gevşeme
    TL ve döviz olarak su kalmadığını gösteriyor..
    Su soğutması olmadan da motor ısınıp patlamasa bari..
    vobelit de yazmış deniz 43 net rezerv -55 milyar dolar facia,ekim,kasım ayları yüklü dış borç ödemeleri var....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,472
    usd ye kitlendik ama diğerleri aldı başını gidiyor

3.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    2018 gibi..
    Bir sabah yüzde 10 15 primli görür müyüz doları acaba..??
    2018 de de böyle idi dolara rağmen güçlü gibi duruyordu borsa..
    Ya fazla düşmedik mi acaba falan filan fıstık diyoduk..

Son günlerdeki faiz artışına rağmen olan yükseliş birileri bi koku aldı gibi duruyor..
    Moratoryum mu ilan edecez nedir..Lafları çok geçti..
    Yoksa başka bişi mi..
    Birileri çıkıp ben battım falan mı diyecek nedir..
    Bir koku var piyasada yükselen bilen pozunu alıyor belli..
    Abd büyükelçisi cikiyor ödeme yapmazsanız size ilaç yok diyor , moodys cikiyor ödemeler dengesi bozuk ödeme yapamama riski var diyor, bddk alel acele swap kanallarını normalleşme adi altında acıyor ( Bankalara diyorki gidin döviz bulun demek bence) vatandaştan döviz birimiyle borçlanan hazine, merkezbankasinin swaplari ,adaletsizlik hukuksuzluk müteahhitlere döviz garantili ödemeler offf say say bitmiyor çıkması icin sebepler. Düşmesine sebep ne olabilir faiz artırmak terazi çok orantısız.

4.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Abd büyükelçisi cikiyor ödeme yapmazsanız size ilaç yok diyor , moodys cikiyor ödemeler dengesi bozuk ödeme yapamama riski var diyor, bddk alel acele swap kanallarını normalleşme adi altında acıyor ( Bankalara diyorki gidin döviz bulun demek bence) vatandaştan döviz birimiyle borçlanan hazine, merkezbankasinin swaplari ,adaletsizlik hukuksuzluk müteahhitlere döviz garantili ödemeler offf say say bitmiyor çıkması icin sebepler. Düşmesine sebep ne olabilir faiz artırmak terazi çok orantısız.
    25 e çeker faizi tabi düşer. De çeksen ne olacak. Çok ciddi problemler var ona kadar, ama 2018 de olduğu gibi herhalde belirli bir seviyede dayayacak 800 900 puanı kaçarı kalmayacak.

5.  Alıntı Originally Posted by cml Yazıyı Oku
    böyle bakınca da acayip bir hal aldı

RSI rali derken yataya bağlamasına çok güldüm çok da üzüldüm güldüğüm için hayırlısı işte yaşıyoruz bu ülkede biz de ülkemizi insanımızı seviyoruz nasip.

6. İşin komiği, fezaya çıkan dow, fezayı delmeye niyetlenmiş...bizim 1 gün "güçlü" duran borsamız, yine nal topluyor..
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

7. Dunyanin en iyi borsasiyiz
    Dax + 3 e yaklasti
    Yazik

8.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    İşin komiği, fezaya çıkan dow, fezayı delmeye niyetlenmiş...bizim 1 gün "güçlü" duran borsamız, yine nal topluyor..
    Dolar bazlı grafik çok aşırı üzücü... bakıp üzülüyorum abi gerçekten ama hak ettik mi sanırım ettik kısmen.

Sayfa 407/999 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507907 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •