Sayfa 125/999 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: Viop - XXV

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Bu halifelik miş , müslüman birliğimiş hepsi hikaye bunları hangi müslümanla yapacaksın,dini imanı para olmuş müslümanlamı .
    Oturduğun masa ilk önce hem maddi , hem manevi kuvvetli olmalı bu yüzden TÜRK, ün TÜRK ten başka hiçbir zaman dostu olmamıştır .Araya dini koyarak dostluklar koymak bir yere kadar yakında libya lideri SARAÇ istifa ettiğinde yerine gelecek ekibi kim oluşturursa düzenide o kurar , MISIR da olduğu gibi.
    bölgedeki her ülke birbiriyle korkutuluyor.
    sonrada amerika diyorki gel kucağa ben seni koruyayım.
    ayrılıklar, sorunlar tekrar harlanıyor,
    herkez şeyinden daha çok korkuyor,
    amerika diyor ki daha çok kucak.
    böyle bir kısır döngü.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bu iş İslam beldelerinin halkıyla olsa mümkün. Ama yönetenler ile halk farklı. Hepsinde uyumsuzluk var. Borsada da var ya %1 hisse ile şirketi yönetiyor. Aynı şekil İslâm ülkeleri
    artık halk da farklı.. yekpare %99.9 müslüman devirleri geride kaldı.. dine inanmayanlar 10-15 gibi seviyeleri geçti..ayrıca laikliği içten benimseyen müslümanları da katarsan işin içine daha net oluyor..

dolayısıyla dine dayalı politika yapan (mr erdoğan gibi) hukumet arkasında tüm halkı bulamaz.. ama vatanseverlik ve ülke çıkarları olarak politikalar uygulanırsa daha çok insan dış politikada destekler..ama ümmet islam filan dersen destek düşer.. islam aleminin problemleri ile uğraşacak halimiz yok.. yakında zaten Türkiye de kudüs'ü israil'in başkenti olarak tanır..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

3. tüysüz bamya birazdan çıkar piyasaya gerçi dün 1200 lere inince longa tövbe etmiştir...

hadi almaya devam edin shortsuz gezince rahatsız oluyorum...

dünkü kapadıklarımı yerine koymam lazım...

4. klasik tatkik,
    tartışma aç,
    ayıları birbirine düşür,
    arada endeksi al götür.

5.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Dolar 9 mayis 2019 7 mayis 2020 tepelerinin hedefini bugun buldu
    Yani direnc var
    Laguna abi tarzi bi yazalim belki tutar bu direnc
    Hadi ins
    Garan denen it bozmazsa

6. 5. kolordu sava şa müdahil oldu.

7.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    bölgedeki her ülke birbiriyle korkutuluyor.
    sonrada amerika diyorki gel kucağa ben seni koruyayım.
    ayrılıklar, sorunlar tekrar harlanıyor,
    herkez şeyinden daha çok korkuyor,
    amerika diyor ki daha çok kucak.
    böyle bir kısır döngü.
    ABD büyük güç elindeki dolares olduğu sürecede böyle , eski ABD bakan ne demiş para bizim sorun sizin.
    Dün 2 trilyon luk banka aklamaları neden şimdi çıktı piyasaya çok önce dava TRUMP halının altındaki dosyayı şimdi piyasaya sürdürdü , bakın hamle yapmanız için askeriniz olması gerek ( ülke ) Macron çıktı hazır Merkel gidecek liderliğe soyunum dedi TRUMP otur yerine ben daha gitmedim diyerek önce MİÇO ile sonra ERDOĞAN la görüştü , oruç reis bu yüzden Antalyada , siz ne ile ekip kurup hükmediceksiniz , dolarınız var mı , euronuz varmı, arkanızdan gelcek devlet var mı, bu sistemi yönetecek zeka var mı daha bir sürü sayarım bu işler hadi müslümanız diyip bir masaya oturalım demekle olmaz.

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    TÜİK hesaplamayı değiştirdi, ‘tüketici güveni’ 20 puan sıçradı

Vatandaşların kendi maddi durumlarına ve genel ekonomiye dair değerlendirme ve beklentilerini ölçen "tüketici güven endeksi", Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) hesaplama değişikliği sonrasında sert yükseldi. Eski hesaplamayla eylülde 200 üzerinden 61,8 olması gereken endeks, yeni hesapla 82 olarak açıklandı.

https://www.sozcu.com.tr/2020/ekonom...cradi-6049065/
    Sebep ortaya çıktı. Buraya da el atmışlar. Her yerden pis kokular geliyor.
    Şimdi ahaber'den mehteranlı bir zafer hikayesi haberi bekliyorum.

Sayfa 125/999 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •