Sayfa 214/999 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314714 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: Viop - XXV

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    KOÇ,
    tekrar baktım grafiklere. Ben ralli yaptıracak gösterge göremiyorum, en fazla tepki görünüyor.
    yeni bir zirve yapmadan düşüşe devam ederse
    anormal olacak.
    uyumsuzluk yok bişey yok.
    C dalgası.ayıp olur

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    ya geçen sordum bilen yok mu? bu abd başkanlığında bir sıralama oluyordu...2 kez demokratlar 1 kez cumhuriyetçiler ya da tam tersi...bu sıralamaya göre seçiliyordu başkan...neydi bu sıralama bilen var mı? yıllardır böyle oluyordu diye hatırlıyorum seçim sonuçları...ben mi yanlış hatırlıyorum yav acaba?

TRUMP kötünün iyisi bizim için...

Trump ın gitmesi kesin gibi fakat Senatoda Cumhuriyetciler ve Demokratların dengesi onemli.Sistem garip baskan Biden bile olsa Cumhuriyetciler cogunluktaysa lame duck topal ordek bir baskan olur Trump giderse Bazı eyaletlerde Cumhuriyetciler saglam sayıda senator cıkarır.YTD

Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    yeni bir zirve yapmadan düşüşe devam ederse
    anormal olacak.
    uyumsuzluk yok bişey yok.
    C dalgası.ayıp olur
    Sonradan eklediğim cümleyi görmemişsin KOÇ.
    Bu durum değişemez mi? Mümkün. Bence tek bir yolu var,
    en az 3 trilyon dolar daha basılmalı.

5.  Alıntı Originally Posted by ant Yazıyı Oku
    Trump ın gitmesi kesin gibi fakat Senatoda Cumhuriyetciler ve Demokratların dengesi onemli.Sistem garip baskan Biden bile olsa Cumhuriyetciler cogunluktaysa lame duck topal ordek bir baskan olur Trump giderse Bazı eyaletlerde Cumhuriyetciler saglam sayıda senator cıkarır.YTD
    Yolcu Abbas, bağlasan durmaz...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

yani
    dow şunu yapmadan C dalgasına girerse olmayacak.

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    ya geçen sordum bilen yok mu? bu abd başkanlığında bir sıralama oluyordu...2 kez demokratlar 1 kez cumhuriyetçiler ya da tam tersi...bu sıralamaya göre seçiliyordu başkan...neydi bu sıralama bilen var mı? yıllardır böyle oluyordu diye hatırlıyorum seçim sonuçları...ben mi yanlış hatırlıyorum yav acaba?

Bildiğim kadarıyla böyle bir şey yok. Seçim sonuçlarından çıkan bir tesadüf sadece.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Osmanlı Toprakları
    Gönderi
    1,211
     Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku

92 yilindan beri 2 defa demokratlar 2 defa cumhuriyetciler baskanlik yapiyor.
    Bu istatistige gore trump kazanmasi lazim
    Parayı Mezara Götüren yoktur ama Paranın Mezara götürdüğü çoktur.

Sayfa 214/999 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314714 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •