Sayfa 324/999 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424824 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: Viop - XXV

1. Yerliler aliyor gibi dolari cok kotu ya bunun hedefi cok yukarlarda
    Ulkeyi iflas ettirmis resmen

faiz artirmamiz dunyada ekonomi acisinda bir seyler olacagininda gostergesi kolay kolay faiz artirmazdik bir seyleri onceden gormus olabilirler diye dusunuyorum..trump gidici galiba

kasanın boş olduğunu dünyada herkes biliyor.. dunyada bir şey olup olmamasından bağımsız biçimde Türkiye nin durumu berbat..

son dönemde "diplomasi için gemileri geri çektik" muhabetti de zaten inandırıcı değil.. merkel ve trump akape'yi hizaya getirdi..çok munisler son günlerde (akape).. faizi de arttırmak zorunda kaldılar.. o da ayrı bir geri vites zaten..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

4. Viop açıldığından bugune dek aşağı yukarı tahmin edecek olursanız totalde spot hisse tarafından mı daha çok kardasınızdır yoksa viop işlemlerinizden mi?

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Sikinti trump in gidici olmasi
    Yurtdisi da bu yüzden bozuk

6.  Alıntı Originally Posted by integrating-factor Yazıyı Oku
    Viop açıldığından bugune dek aşağı yukarı tahmin edecek olursanız totalde spot hisse tarafından mı daha çok kardasınızdır yoksa viop işlemlerinizden mi?

Tabii ki de hisse,

Spotta coronadan bile once alinmis SISE maliyetim 4,45, hisse su an 7 ye yaklasti, hic de islem yapmadim.

Asels, krdmd, mgros, ismen, gsdho, egeen..

Spotta, beni yormadan, yuksek karda olan bir cok hisse var ama viopta pek mumkun degil. Ya da bana olmadi.

Alıntı Originally Posted by integrating-factor Yazıyı Oku
    Viop açıldığından bugune dek aşağı yukarı tahmin edecek olursanız totalde spot hisse tarafından mı daha çok kardasınızdır yoksa viop işlemlerinizden mi?

kişisel olarak viop işlemlerinde , ( getiri / risk ) olarak.. kaldıraç faktörü önemli..

spotta daha onceleri işlem yaparken hangi hisseyi almalıyım konusu muallaktaydı.. ama viopta endeks ve büyük yön verici hisseleri beraber düşünmeyi değerlendirmeyi alışkanlık yaptım.. daha net varyasyonları görmek .. ve tahmin daha kolay..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

8. Yonca ana makina karar bölgesi

Sayfa 324/999 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424824 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •