Sayfa 473/999 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573973 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 3,777 - 3,784 arası.

Konu: Viop - XXV

Alıntı Originally Posted by Dolares Yazıyı Oku
    şu an bugünlere gelmesinde emeği geçmiş ilkokul öğretmeninden üniversitede hocasına kadar şu düşüncelerini duysa üzüntüden kahrolurlardı. başka bir millet yoktur ki bu kadar öğretmenlerine karşı nankör olsunlar. yazık...
    ben onu bilememde böyle yazanlarbaksanız saçları da jöleli...işleri işten nasıl kaytarır finans nasıl takip eder parama para nasıl artırırım....inanın bu adamlar iki yakası bir araya gelmez....çünkü görevini yapmaz 82 milyon insanın verdiği maaş ona helal değil...ama bir türlü anlamaz neden sürekli kaybettiğini....

2. Ogretmenlerin 3 aylik yaz 2 haftalik kis tatillerinin ustune gecen sene 1 er haftalik sonbahar ve ilkbahar tatillerinin getirilmesi , yazarken zorlandım , toplumda tepki cekti.
    Bunlarin uzerine eylul basi seminer döneminde twiter trend de hep 1 numarada seminer istemeyiz seminer gitmeyiz yazmaya baslayinca haklı tepkileri aldilar uzerlerine bende cok gicik olmustum
    Son kız arkadaşım ogretmendi ve tatilleri yuzunden ayrilmistim 1 haftalik yillik iznime laf etmisti
    Ogretmenler iyi hos da iyi tatilleri var

Neyse
    Herif - biden bu aksam mi carpisacak

Bravo ya koca TokatınKutbiYıldızı.. Aferim..

4. Doları long yapan stopu şort yapanlar papaz her gün pilav yemez birgün ters köşeye getirir fazla sevinmeyin ytd

5. Abi kusura bakmayın be ya... İstoplar patladı da...Nereye saracağımı şaşırdım.

Kaçtım ben, tekrar kusura bakmayın. İlkokul'dan fakülteye kadar deyince, çok değerli öğretmenler vardı be ya...

Çok büyük haksızlık oldu.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

6.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    1269 flat - 1268 çıtır short 1270 stoplu

İçimde oluşan hissiyat kademeleri doldura doldura çıkacak ama doldur boşalt için sal ver yapması gerekir sanki.
    Tertemiz bir gün oldu, pozlar flat emeği geçenlere teşekkürler bol kazançlar kalkmayı bilmek lazım sofradan.

7.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Herif - biden bu aksam mi carpisacak
    Akşam 21 de

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi
    1,663
    Blog Entries
    6
    gençler, şey yine 7,84 e geldi dayandı.
    eeee nooldu damat konuştuktan sonra 7,78 e kadar verdiydiler yalanmıydı yani o
    Canım Kendim...
    twitter : @borsadan_hisse

Sayfa 473/999 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573973 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •