Sayfa 516/999 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526566616 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 4,121 - 4,128 arası.

Konu: Viop - XXV

1. Dolar göz yaşartıyor.. 7.76

2. Piyasalar dünkü tartışmadan sonra nasıl görünüyor?YTD

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    ABD'de başkan adayları Donald Trump ve Joe Biden 3 Kasım'daki seçim öncesinde canlı yayında kozlarını paylaşırken adayların birbirlerine "palyaço", "şaklaban" gibi ifadeler kullanması adeta geceye damga vurdu. Biden, ABD Başkanı Trump'a "Putin'in köpeği" yakıştırması dahi yaptı.
    Bu son ifade zaten Ana awrattanda ote
    Ama bidon kafa ayib eylemis
    Insan eccuk ayile cocuu olur ya
    Kavgada soylenmez
    Zate abi dunyada 3 yer var yonetirken aldigin pohpohlara degmiycek olan
    Bunnar sira ile abd caponya ve bi yer daha
    Caponlar da az kafa sey yapmiyan bi toplumsal yargilarla donatilmis adamlar degil ha
    Basin rahatsa bidon kafa hic girme be o ise
    Turuncu gafa sevdi o isi zate
    Birak devam eylesin yeaue
    Senin gafan irahat ossun Gafanin ici

evet dolores 7,76 oldu artı gap beklentilerini alalım..ben 1275 açar diyorum yani akşam kapanışına göre 9 points..

5.  Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    Bugünkü resmi gazete ile döviz ve altın alımlarından alınan kambiyo vergisi olarak bilinen BSMV %1 den BİNDE 2'ye geri düşürüldü.
    Zaten bu verginin getirilmesi büyük hataydı. Hata yapa yapa ekonomi yönetiliyor.
    zamanında yapılan bu hata bana neler kaybettirdi.
    Bugün piyasa olumlu etkilenebilir.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

6. Dxy endeksi,brent düşüşü ve Abd seçimlerinin satın alinması...YTD

hafif artı bi açılış net eksi bi kapanış bekliyorum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. 30 yıl sonra,''Trump niye turuncuydu'' diye tartışacaklar.

1 TL en az 100.000 dolar olacak. Çok az kaldı. Biz Abd hazine bonolarını satıp altın aldık. Bizde eksi 40 milyar dolar rezerv varmış.

Ulla niye 140 milyar dolar değil, hatta trilyon dolar eksi rezerv olsaydı çok daha iyiydi.

Mevcut dolar ihtiyacını swapla kiralayarak karşılıyoruz.

Bu arada Karabağ'da kamikaze dronlar, s300 hava savunma sistemini ve 5 Ermeni tankını imha etmişler. Bizde de kamikaze dron var ama araştırdım bunlar bizim değil. İsrail yapımı Harop Kamikaze dron bunlar. 26 kg patlayıcı taşıyabiliyormuş.

İşler iyi...
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

Sayfa 516/999 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526566616 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •