Sayfa 52/999 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Viop - XXV

1. Trump a buyuk gol attilar
    Fed in kulağından tutup bugun yarin 5 trilyon dolar bascaz dedirtmesi lazim

Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    hepsinin ayrı ayrı kontratı var zaten 30 endekste oldukları ıcın.. daha ne olacak ki... kchol'u bunlara ekleyıp bir kontrat çıkarmanın manası yok, kchol bunların toplamı zaten...

kchol + arclk + tuprs + yapıkredi + tofaş + froto = 2 * kchol
    gibi bir şey 3 aşağı 5 yukarı...
    işlem kolaylığı..
    tüm bileşenlerin ( şirketlerin ) yuksek değerinden dolayı olmasını düşündüğün kchol değeri daha yukarıda olmalı ama buna rağmen kchol daha aşağıda fiyatlanıyorsa.. eğer senaryo buysa:
    kchol longlarsın.. ama karşı bacağında değer artışını yaratan froto arclk gibi tüm kagıtları shortlaman gerek.. bu ise operasyonel problem.. bu anlamda kchol 'ün tüm şirketlerini, kendisi dahil, fiyatlayan kompozit bir endeks faydalı olur..tek enstrüman shortlarsın..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

3.  Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    bana diyorsan biyere kaybolduğum yok..daş gibi derken kinaye vardı ..alay ettiğimi anlamayan bıraksın borsayı...deavmlı şort olduğumu yzıom zaten ..neyapalım espridemi yapmayalım ...tüm dünya göçüyor adam hala tutma derdinde herkes görüyor..
    Kime dediğim belli...bunu anlamadıysan diyeceğim bir şey yok...başka hiç bir şey yazmayıp, borsamız biraz sağlam durunca, dünyanın en sağlam borsasıyız diyen bir kişi var zaten.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

4.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Tutunurken gelip daş diye yorum yapan...Düşerken ortadan kayboluyor..Bu şaklabanlardan etkilenen varsa, her türlü küfürü edebilir bence.

Dolar bazlı endeks performanslarına bakınca, kalbur üstü borsalarda neredeyse en kötü performans bistte...yine gelip utanmadan sıkılmadan sağlam borsa diye yorum yapan var.

Ben çok yazmadığım için
    üzerime alınmadım
    fakat
    Yorumlar genel de günlük oluyor
    mesela bugün
    Ne diyelim
    yurt dışına bakıp
    birde bize bakınca
    mecburen sağlam diyoruz yanı

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Kime dediğim belli...bunu anlamadıysan diyeceğim bir şey yok...başka hiç bir şey yazmayıp, borsamız biraz sağlam durunca, dünyanın en sağlam borsasıyız diyen bir kişi var zaten.
    buraya gelip gelip sataşıp gidiıorsun milletin moralini bozmaktan başka yaptığın bişey yok...kapadım şort pozları gelmıom bidaha al senin olsun forumunda kavganda....

6. Piyasalarda meczup çok..biraz işi bilen zaten bu tipleri ayırt edebilir..ama, tecrübesi az olanlar ister istemez bu tür laflardan etkilenir...bir kere sağlamlık öyle 1-2 saatlik, 1-2 günlük olmaz...en az haftalık-1 aylık bakmak gerekir...öyle bakınca durum kabak gibi ortada.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

7. Paragoz denen sahtekar trol yapiyor surekli
    Cok basit yazilardan herkes ceza alabiliyor
    Bu sahtekara neden ceza verilmiyor
    Hergun yaniltici yaziyor burada

8. ayuların gücü adına güç bizde artıııkkk
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

Sayfa 52/999 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız