Sayfa 582/999 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 4,649 - 4,656 arası.

Konu: Viop - XXV

1. Biri DENCM hissesine yazmış, bir arkadaşının haberi olmamış dönüşümde çok zarar etti ne yapabiliriz diye.

MKK'da aracı kurumlarda herkesin telefonu, emaili vs var, durumu bildirmemeleri ilginç.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Idam tartısması tekrar basladı .AB ye giris sartı.Fakat zaten iki taraf ta istemiyor gibi.YTD

3. Bugün palayı tokatlayan yok mu? Yaprağı yerken iyi, sapına geldin mi, meee mee
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

4.  Alıntı Originally Posted by ant Yazıyı Oku
    Idam tartısması tekrar basladı .AB ye giris sartı.Fakat zaten iki taraf ta istemiyor gibi.YTD
    İdam vs cahil adamı korkutur. Bu çağda artık eğitimli insanların önünü nasıl keseriz onun yolu aranmalı. En büyük hırsızlar silahlı olanlar değil evrak çantalı olanlar diye söz var. Usulüne uygun vurgunun önüne geçilmeli gerçi usul filan da dinleyen yok. Trump vergi ödememiş kanunun verdiği bir hak amortismanlar vs var ödemedik diyordu konuşmada, o seviyeye gelmek için bile önümüzde çok yol var.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

AB zirvesi basladı gecen hafta virus yuzunden ertelenmisti YTD

6. Burnuma pis kokular geliyor.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. palayı, tokadı bılmem de ... su pay vadelılerı acandan allah razı olsun... keske daha cok senedın de vadelısı acılsa, ımkb 100 toptan acılmalı bence... en azından 50'yı tamamen acmalılar gelecek sene...

burdan yetkılılere seslenıyorum...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

8. şöyle bir gerçek var 2 milyar dolar daha satıldı...

nerden satıldı kamu bankaları üzerinden...

ekle 2 milyar doların zararını kamu bankalarının üzerine...

çok çok riskli kamular dikkat edin derim...

Sayfa 582/999 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •