Sayfa 949/999 İlkİlk ... 449849899939947948949950951959 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 7,585 - 7,592 arası.

Konu: Viop - XXV

1.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Yıllar sonra finans kitaplarında gençler bunları okuyacaklar.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Şimdiki gençler (biz) geçmişi doğru dürüst okusak, buna göre aksiyon alabilsek bu hallere düşmezdik. Bizim çocukların da okuyacağını sanmıyorum. Bu eğitim sistemiyle ne kadar yetiştirebiliyoruz ki çocuklarımız okuyarak ders alsınlar...

2.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Mealen:
    Şu anda üfüreceğimiz rezerv miktarı konusunda bir karar vermeye çalışıyor, beklentiyi zamana yayarak 22 Ekimdeki PPK toplantısına kadar zaman kazanmaya çalışıyoruz.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Xu100Tum endeks FK ortalaması 210 civarı herhalde...
    Eskiden 8-10 Fk ya burun kıvırırdık, sahol şu an 4 küsür Koç 5 küsür FK da...
    Yabancı payı yüksek olanlar kıvranıyor, küçükleri alanlar 3-5 katı gidiyor, 3 sessiz 2 sesli harf seçenler son 3-5 ayda köşe oldu, bu gazla da kredili girdiler, çok canlar yanmaz umarım...

3. Olmayan para alim yapılıyor gibi kaydettirilip mi yukselitiyor bu hisseleri bademler
    Bunlardan hersey beklenir

4. Lastik sektöründe ISO500'de 6 firma var, kar marjı düşük, işçilik ister istemez önemli bir faktör gibi.

ÖZKA lastik isminde bir firma da listeye girmiş, ticari ve tarım sektörüne lastik üretiyormuş.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5. Bu havaların gıdısatına bakılırsa dogu anadolu harıc turkıyede kımsenın pek ısınma problemı kalmayacak alt-ust kat farketmeksızın... Ama yazın suyu nerden buluruz onu bılmıyorum, ISKI'de bırılerı bılıyordur ınsallah...

Su deposu ureten sırket var mı borsada?
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Nassı gideyo değerli hisse.net ailemiz & vesaire ??..
    Viop30 + DowF kalan longlarımız kadarıyla devam..
    Long live longS’. )
    Bademsiz yarım yamalAk kalmı$ ki yine en bi bademliler..
    Selamlar, iyi trade’ler...

7. Şirketlerin KDV, SGK beyannameleri her ay yayınlansa şeffaflık olur.

Kamu bankaları vergi tahsil ederken SGK, KDV, ÖTV vs öğreniyor bence.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Biri KLGYO almış zarar etmiş, sat kurtul dedim sattı kurtuldu sonra 2 katına çıkmış görünüşe göre. %400 de bedelli açıklamış. Onun da kredi teminatı vardır.

Bir genelge çıkmış GYO lar %100 iştiraki olanlara vs diye devam ediyordu. Koydukları paraları iştirakleri aracılığı ile geri çekebilecekler belki.
    2.89 avgyo..
    tavan
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Sayfa 949/999 İlkİlk ... 449849899939947948949950951959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •