Sayfa 38/999 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 297 - 304 arası.

Konu: Viop - XXV

Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku
    sn koç dow cıkış dalgası başlıyor dediyse ne var ne yok satın dolara gecin..
    sn halis dolara geçin diyorsa dolara geçin.

dolarda çıkış devam edecek muhtemelen.

birilerinin böyle diyeceğini bildiğimden neden dow çıkacak grafiği bile vermedim buraya.

2. garanda düzeltme dalgasını triple three ile tamamladığımızı düşünüyorum. usdtry deki klasik ta cılar için wolfe formasyonu, elliotçular içinde ending diagonel yapısınının da tamamladığımızı düşünürsek, garanda yükseliş trendinin başlaması süpriz olmaz.ayrıca bbvada da haftalıkta abcd formasyonun 1 hedefi görülmüş durumda. bu arada hem garanda long, hemde usdtryde short işlemlerim var. bbva dan da bu hafta hisse alacağım.

https://twitter.com/MuratZe39170193/...145964549?s=20
    Twitter: @metalurjist_88

dolara short girmem.
    garanda almam.çıkması gereken sinyal boyunca çıkamamış bir senet.
    başka senetlerim var.

4.  Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    dolara short girmem.
    başka senetlerim var.
    iyi tradeler sn koç
    Twitter: @metalurjist_88

5. Hayatta ve özellikle siyasette sözelci adamlar ilerliyor. Masal anlatıp ilgi çekiyorlar. Bu söylediklerine kendin inanıyor musun desen inanıyorum derler.

Hesap kitaptan anlayan adama da daha iki lafı üst üste getiremiyor bu adam mı memleketi yönetecek deyip önünü keserler. Adnan Kahveci de ilginç bir adamdı kazaya kurban gitti. Bu adamı yalnız bir yere göndermeyin denmesi lazımdı.

Garson devletten tüccar devlete geçmişiz, geçen strateji uzmanı söyledi İngilizcesi şu, Almancası şu dedi. Özel sektör yeterli dinamik değil uyuşmuş bazı işleri devlet eli ile yapalım stratejisi var. TUSİAD'ı da bitirirlerse şaşırmam, bir daha toplantıya gelmem vs bir şeyler söylenmişti.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by metalurjist_88 Yazıyı Oku
    iyi tradeler sn koç
    sizede bol şanslar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    kombinasyonlarda Z dalgası evet üçgen olabilir ama GARAN'da sizin Z diye etiketlediğiniz yer üçgene benzemiyor bence...

Alıntı Originally Posted by metalurjist_88 Yazıyı Oku
    garanda düzeltme dalgasını triple three ile tamamladığımızı düşünüyorum. usdtry deki klasik ta cılar için wolfe formasyonu, elliotçular içinde ending diagonel yapısınının da tamamladığımızı düşünürsek, garanda yükseliş trendinin başlaması süpriz olmaz.ayrıca bbvada da haftalıkta abcd formasyonun 1 hedefi görülmüş durumda. bu arada hem garanda long, hemde usdtryde short işlemlerim var. bbva dan da bu hafta hisse alacağım.

8.  Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    dolara short girmem.
    başka senetlerim var.
    bence en doğrusunu yapıyorsunuz.

Sayfa 38/999 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •