Sayfa 478/999 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528578978 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 3,817 - 3,824 arası.

Konu: Viop - XXV

EnerjiSA da $anslı ha Tüpüra$ gibi.. Sözle$melerini otomatik gibi yeniler tabiki..

2.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    nassı borsacı/viopçusun dünyadan haberin yok

https://i.resimyukle.xyz/x7J7K4.png
    sağolasın.
    sadece altın yani.
    şuan ilgilenmiyom altınla,
    kasım başında altın düşünüyom.
    ondan.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

DoWf 27,6Xx & Dolar 7,7x dileklerimiz ile.. Viop30 $erefine..

Adiossıra..

4. İlk tercih sınıf öğretmenliği yazdığımda çoğu kimse ''Sen aptal mısın, bu puanla sınıf öğretmenliği yazılır mı?'' demişti. Geçen 18 yılda sayenizde o kadar soğudum ki idareciliğe geçtim.
    Eskiden yıllık 30 iş günü fazladan tatilim vardı ama evde de saatlerce hazırlığım vardı. Sınıfta çoğu memurun bir günde harcamadığı eforu ben bir saat içinde harcardım. Hele 1. sınıf okuturken hergün dayak yemiş gibi çıkardım okuldan.
    Şimdi 8-5 çalışıyorum, normal memurlar gibi yıllık izin kullanıyorum. Yapmam gereken işler bitince beni eleştirenler gibi açıyorum borsayı takip ediyorum, internette geziyorum, forumlarda başka meslek grubundan insanlara saydırıyorum, telefonu alıp arkadaşlarımla geyik yapıyorum...
    Adamlar haklıymış, o puanla sınıf öğretmenliği yazılır mıydı!
    Yatırım tavsiyesi değildir. Uymayın, ütülürsünüz!...

5.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    öğretmen düşmanlığına mi başladınız aveller..
    bakamiyorsaniz niye dünyaya getiriyorsunuz..
    ahahaha
    Öğretmen düşmanlığına falan başlamadık hocam. Arkadaşımızın biri devlet memurlarına gelecek olan zam ile ilgili bir şeyler yazmış, bende durumun göründüğü gibi olmadığını en azından kendi mesleğim de öyle olmadığını yazdım. En sona da memur ödemelerinde ki adaletsizliğe dair örnek olması için o an nöbet çıkışı yorgunluğundan dolayı öğretmenlerin ek ders ücretlerini alabildiğini ama bu süreç içerisinde bizim sağlık çalışanları olarak ücretlerimizin kesildiğini yazdım. Yazarkende "yanlış anlaşılmasın gözüm yok inşallah daha fazla kazanırlar" diye de belirttiğim halde ve bir sonraki mesajım da da sayın Jas ın uyarısı ile düzelmeme rağmen başka bir arkadaş arka arkaya bir yığın mesaj atmış, sanki öğretmenlere ahlaksızca sözler sarf etmişim gibi. O kadar belden aşağı vurmasına rağmen sırf öğretmen arkadaşlarımızı üzmemek onların emeğine kara çalmamak için ve o kızgınlık ile olmadık şeyler söylememek için kendisine uzun süre cevap dahi vermedim, kendisiyle ve indiği seviyeyle muhatap dahi olmak ta istemiyorum.
    Şayet kırdığım öğretmen arkadaşlar varsa hepsinden de özür dilerim

6.  Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    ÇiBörek olsa da yesek sıcak sıcak..
    rejime girdik canımızı çektirme...

7. hatırlıyorum yine bu hükümet zamanında öğretmenler yürüyüş yaparken it ürür kervan yürür diyen bakanlar vardı, sonra yolsuzluklara vs bulaştılar..düşmanlık yapanlar öğretmeni sefil bir hayata mahkum edenlerdir

8.  Alıntı Originally Posted by alicavush Yazıyı Oku
    Öğretmen düşmanlığına falan başlamadık hocam. Arkadaşımızın biri devlet memurlarına gelecek olan zam ile ilgili bir şeyler yazmış, bende durumun göründüğü gibi olmadığını en azından kendi mesleğim de öyle olmadığını yazdım. En sona da memur ödemelerinde ki adaletsizliğe dair örnek olması için o an nöbet çıkışı yorgunluğundan dolayı öğretmenlerin ek ders ücretlerini alabildiğini ama bu süreç içerisinde bizim sağlık çalışanları olarak ücretlerimizin kesildiğini yazdım. Yazarkende "yanlış anlaşılmasın gözüm yok inşallah daha fazla kazanırlar" diye de belirttiğim halde ve bir sonraki mesajım da da sayın Jas ın uyarısı ile düzelmeme rağmen başka bir arkadaş arka arkaya bir yığın mesaj atmış, sanki öğretmenlere ahlaksızca sözler sarf etmişim gibi. O kadar belden aşağı vurmasına rağmen sırf öğretmen arkadaşlarımızı üzmemek onların emeğine kara çalmamak için ve o kızgınlık ile olmadık şeyler söylememek için kendisine uzun süre cevap dahi vermedim, kendisiyle ve indiği seviyeyle muhatap dahi olmak ta istemiyorum.
    Şayet kırdığım öğretmen arkadaşlar varsa hepsinden de özür dilerim
    Eşim sağlık çalışanı. Benden daha zor şartlarda çalıştığını ve benden daha az kazandığını söylemeliyim. Ama bu benim fazla aldığımı göstermez, onun hakkını alamadığını gösterir.
    Yatırım tavsiyesi değildir. Uymayın, ütülürsünüz!...

Sayfa 478/999 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528578978 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •