Sayfa 175/999 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275675 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: Viop - XXV

1.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    BDDK haftalık raporlarında özel ve yabancı bankalarda döviz pozisyonu fazlası, kamularda eksiği görünüyor.
    kamu bankalarına yatırım çok riskli şu anda neyin ne olacağı belli olmaz...

bu kadar eksi pozisyonu bilançoda nasıl gösterecekler bu zararlar ne olacak belli değil...

bir kere bu işleri halk ve vakıf üzerinden yapmalarıda iş bilmez olduklarını gösterir...

bunu göre yabancı gelip te nasıl alsın Türk bankacılığına yatırım yapsın...

yapıyorsan o işleri halka açık olmayan ziraat üzerinden yapacaksın...

gerçi bunu anlıycak zihniyet olsaydı Tüm dünya borsalarına para akarken senden gitmezdi...

2. Bankalar gün içi veya bir kaç günüğüne teknik analize endeks durumuna göre girilebilir. Uzun vade risk büyük, yok işler düzelir ise %20 yukarıdan girilebilir fırsat kaçmaz diye düşünüyorum.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

123X,xx iyi bölge, dünkü uygun yerler duble extralı re-load longlarımızdan biraz kawur kâr-allar yabtık ettik yine..

DowF de iyi toparladı, Bist de güzel.. Her iki borsada da longS devam..

4. dolartl 7,7 sınırında...birazdan forec haberi geçer..twitter da tt olur!!!
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

5. Malum kisi yarin 2. Kez iflas atesini yakacak görünüyor

6. x30/USD

Pandemi desteğine gidiyor gibi. Bu hafta veya ay başında emekli fonları alımı ile tepki gelebilir

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. NTV
    @ntv
    ·
    1d
    NATO DUYURDU
    Türkiye-Yunanistan görüşmelerinde 'iyi bir ilerleme' kaydedildi

8. Dibs faizleri zaten %14e geldi, bunu erkenden kendin arttirsan bu kadar panik olmayacaktı. Artik hem faiz yuksek, hem de kur yuksek.

Iyi tarafindan bakarsak da, toplam TL birikimi reel olarak tereyagi gibi erdiği icin hükümetin elindeki kontrol gücu iyice azaldi.

Sayfa 175/999 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275675 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •