Sayfa 566/999 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 4,521 - 4,528 arası.

Konu: Viop - XXV

1.  Alıntı Originally Posted by mazlum_trader Yazıyı Oku
    İsraille asla çıkar örtüşmez.. müslüman düşmanı .. adamların tek amacı var.. erzuruma kadar vaadedilmiş topraklara sahip olmak..
    Dün konuşmacı İran aslında Türk devleti sayılır dedi. Geçen de Rusya'nın çoğu Türk diyen biri vardı. Yahudilerin sınırları ufak kalmış.

https://www.haber7.com/dunya/haber/3...lmak-istiyoruz

Sürpriz talep: Türk Konseyinde olmak istiyoruz

Ukrayna Dışişleri Bakan Yardımcısı Emine Ceppar, Kırım'ın Rusya tarafından gayrimeşru ilhakını gündeme getirmek için Türk Konseyinde gözlemci ülke olmak istediklerini açıkladı.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. bunu nasil yapiyordun ?
    USDTRY de makas fazla oldugu icin zaten aradaki makas alacagin swapi karsilamaz

12 e 5 kala USDTRY su sekilde diyelim : 7.7000 - 7.7100 burdaki makastan dolayi olusanm zarar 1 lot icin 126$
    pariteler 12 de kapanip 12.01 de acilmaz
    partiteler gece acilisindan sonra normal zamanda makas 100 ise acilisda makas 300 olur
    yani makasdan dolayi zararin 380$ 1 lot icin .
    50 $ swap almak icin 380$ riske edilirmi?
    bu islemi cok yaptim diyebilmek icin sanirim muneccim olmak gerek

GCM de yapti isen bu islemi onlarin makaslari ile cokca yapmak icin muneccim olmak bile yetmez

Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    bak yeni güne düşerek geçti.
    swaplarıda kaptılar.
    adamlar geceye short giriyor.
    swapı alıp birde düşüşten payını alıyorlar.
    bende çok yaptım bunu.zamanında
    12 ye beş kala long kapar.short girerdim.
    12.01 de short kapardım.long girerdim.çıkıştaysa eğer.
    Son düzenleme : Culpable; 01-10-2020 saat: 03:51.
    ....

3.  Alıntı Originally Posted by borsa1978 Yazıyı Oku
    Abi yarın bistte önemli değişiklikler olacak piyasa için olumlu mu olur. Birde burada bahsi geçtimi bilmiyorum AB zirvesinden olumsuz bir durum bekliyormusun

Kredili alış-satış işlemleri yıldız ve ana pazara kayacak mecburen yani.diğer kıytırık hisselerde hacim düşüşleri eksi durumlar yaşanabilir.Diğer konu Türkiye-yunanistan görüşmeleri devam ediyor ab yaptırımları askıya alınabilir biraz da bekle-gör konumunda.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

4.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    19 a 14

Birde ekim- ocak arasını deneyin.....
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı içerisinde değerlendirilemez yatırım tavsiyesi içermez yatırım tavsiye niteliği taşımadığından Yatırımcı profilinize uymayabilir. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

5. Eeee ...
    Fdow yine dünün en yükseklerine gelmiş...

Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    bunu nasil yapiyordun ?
    USDTRY de makas fazla oldugu icin zaten aradaki makas alacagin swapi karsilamaz

12 e 5 kala USDTRY su sekilde diyelim : 7.7000 - 7.7100 burdaki makastan dolayi olusanm zarar 1 lot icin 126$
    pariteler 12 de kapanip 12.01 de acilmaz
    partiteler gece acilisindan sonra normal zamanda makas 100 ise acilisda makas 300 olur
    yani makasdan dolayi zararin 380$ 1 lot icin .
    50 $ swap almak icin 380$ riske edilirmi?
    bu islemi cok yaptim diyebilmek icin sanirim muneccim olmak gerek

GCM de yapti isen bu islemi onlarin makaslari ile cokca yapmak icin muneccim olmak bile yetmez
    evet.makası sonrdan çok açtılar.yapılmaz oldu.short gidiyorsan artı swap alır oldun sadece.
    gkfx te yapıyordum.sonradan bir makas açtılar alım verdinmi öyle yukarıdan veriyorduki kara geçene kadar çok çıkması gerekiyordu.
    tc vatandaşları işlem yapamaz olunca forexi bıraktım.3 seneden çok oldu.

7. Piyasalarda dün sabahın tam tersi bir görüntü var. Dolardaki hareketler feyk değilse iyi bir başlangıç yaparız.

bugün ve yarın borsalar zirveyi yapacaklar görünüyor.

Sayfa 566/999 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •