Sayfa 310/999 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410810 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 2,473 - 2,480 arası.

Konu: Viop - XXV

Al DowF al..

sene başından beri XLBNK/$..

ciddi hırpalanmış durumda..

dünkü hareketin devamı nasıl olacak izleyeceğiz..

eğer ciddi overperform ederse endeksi 4-5 gün ardı ardına bana fırsat yaratır..

usdtry 7.62 ile güne başlıyoruz..

endeksteki ve kchol'deki dünkü hareketin devamı gelirse güzel olur realize ederim tüm pozları ve kısmi nakitte beklerim..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

7.62 dedik hemen 7.59 lu seviyeler görüldü.. seans öncesi oynaklık bazen ciddi oluyor seans açılışı sonrası göreceğiz.. ama dolarda düşüş sürerse endekste bir atak olabilir.. en azından marjin saatine kadar.. izleyeceğiz..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

4. BDDK: BANKALARIN TL ALIM VE SATIM YÖNÜNDEN TÜREV İŞLEM LİMİTLERİ ARTIRILDI - BLOOMBERG HT

otorite bu bankaları bir sevmeye başladı...

londra dolar işlemleri ile bir ilgisi var mı acaba..? yurtdışı dedi tv'de, bende baktım bbht'ye şimdi.. kısıtladıkları swap mevzusu ile belki ilgisi vardır..

evet swap mevzusu.. bir adım geri çekilmişler.. kısmi normalleşme gibi..

benim fikrimi değiştirmedi dolar pozları bozma konusunda.. ama bazılarının fikrini değiştirecektir muhakkak..

7. Boynuzlu hareketi 16 Ocak 2019 tarihli harekete benziyor, sonu da benzer inşallah. Nasip. Shortlarda çok ısrarcı değilim biraz zarara kapatırız maliyetim 1263 iyi gibi geliyor ama bilemiyorum altan bilemiyorum çok uzun süreli sıkışma var uptrend başladı mı siler süpürür.

8.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    evet swap mevzusu.. bir adım geri çekilmişler.. kısmi normalleşme gibi..

benim fikrimi değiştirmedi dolar pozları bozma konusunda.. ama bazılarının fikrini değiştirecektir muhakkak..
    Bankalar artık batmasın deme ihtimalleri çok yüksek demiştim. 200 gram boynuzlumla ralliye iştirakteyiz nasip kısmet inşallah bir ralli olur çok bunalttı artık.

Sayfa 310/999 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410810 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •