Sayfa 958/999 İlkİlk ... 458858908948956957958959960968 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 7,657 - 7,664 arası.

Konu: Viop - XXV

SHORT devam .....

ite kaka 0.30 yükselttiler bugün

artık okeye dönüyor masa

Not: x5 kaldıraçtan yüksek kaldıraç kullanılmaması tavsiye edilir

Alıntı Originally Posted by ZigZag Yazıyı Oku
    Aralık vade SHORT ......

fragman bitince, kasımda gerçek filmi izleriz

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    iş yerimde arkadaşlar konuşup duruyorlar; bu hisseyi şu arkadaş aldı,zengin oldu vs.

küçük hisseleri alıp zengin olanların efsanesi dolaşıyor(genel bir söylem olarak yayılmış).

vatandaş alıp hemen %20 yapma peşinde.bizim leşleri önersen,''sen hiç bir şey bilmiyorsun'' derler.
    Aklıma gelen tek bir soru var. Rıfkı ya da son iki, ne zaman ve kimde kalacak.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Tamamen aynı düşüncedeyim. Faiz artışı yapmak istemiyorlar. Gazla idare etme gibi bir planları var. Anlamadığım şey ise milletin bunu nasıl yediği.

Son olarak, altın ve gümüş hareketlerine bakınca, bunların yatırımcılarında ciddi huzursuzluk hissediyorum. Kısa vadede bir realizasyon kokusu var.
    O kadar saçma vaatlerle milletin elinden dövizleri ucuza kaptılar ki...?

Ama günden güne inandırıcılıklarını kaybediyorlar bence...

Bu arada 5 yıl boyunca portföyümün yarısı altındı ama 1950 onsta Altında oranım %24 e düştü. 1750-1800 civarına düşerse altında %60 oranına çıkmayı planlıyorum. Gelirse...

Gelmezse de olası ralliye kalanlarla devam ederim.
    Son düzenleme : vivatrader; 12-10-2020 saat: 18:49.
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

4.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    https://invst.ly/scxvk

1300 zorlanmadan aşılır bana göre.
    1362 de savaş olur.
    https://invst.ly/sfqqp

alçalanı kırmış, yarın da bu seviyelerde kapatırsa önü 1360 lara kadar açık.
    ytd

28,757 jumbo jet DowF biraz kawur kâr-allar daha yabtık şincik, usulen sistemik..

6.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Aklıma gelen tek bir soru var. Rıfkı ya da son iki, ne zaman ve kimde kalacak.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bugün birisi bana Kervan sordu, dedim manyak mısın... Hisselerin düşeceği kimsenin aklına gelmiyor...

7. Yabancılar kalmayınca 2000 rallisini xtumy de yaptılar. Bist 100 e güçleri yetmedi. Yabancıların her harekette banka ve büyük holdingdeki pozisyonlarından çıkmaları hareketin genele yayılmasına engel oldu. 2000 deki balonun sonucu neyle sonuçlandıysa bu zamandaki balonunda sonu aynı şeyle sonuçlanacak

Tesadüf ki 2000 yılında abd de dot.com balonuyla nasdq şişmişti
    Son düzenleme : vivatrader; 12-10-2020 saat: 19:25.
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

8. 1440 olayı nedir arkadaşlar.. birilerinin şortları mı patlattılad

Sayfa 958/999 İlkİlk ... 458858908948956957958959960968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •