Sayfa 369/999 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: Viop - XXV

1.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Robert BOSCH /Bursa fabrikasında çalışan bir mühendis akraba var.
    Aldığı ücreti sordum. 21.000 TL aylık alıyormuş.

12 arkadaşı da istifa etmiş. Hollanda ve Almanya ya gitmişler...
    Ücretler daha iyi, hayat standardı yüksek,tayyip yok.. !
    Mudur falan mi acaba ? Biraz fazla geldi , benim tanidiklarim da var

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

DOLARDA
    8-10 LARDAN BAHSEDERKEN
    BİRDE BÖYLE BİR DURUM VAR.
    NE OLA Kİ.?

AYLIK

ONS

AYLIK

GR ALTIN

AYLIK

endeks arada bir yukari kedi ziplamasi yapsada kalici olmadiktan sonra biseye yaramiyor..onumuzdeki riskler yunanistan abd secimleri pandemi odenmesi gereken borclar suriye libya vs vs o kadar sorun varki siralamada bile sasiriyoruz...iyi yonden bakalim dogalgaz bulduk faiz artirimi yaptik yeterli bulmadi yabanci bankalar abd trump kazanmasi ekonomi bakaninin yep programi aciklayacak olmasi yerli otomobilimiz olacak cumhurbaskani ekonomi ucacak diyor vs vs hepsinin olmasi icin para lazim oda vardir herhalde olmazsa şak bi 200 puan daha artiririz birileri verecektir..bulundugumuz riskler en cok ispanyayi ve avrupayida etkiliyor mutlaka yardimci olacaklardir diyecemde kara delik gibi satiyoruz borc yukseliyor borclaniyoruz yukseliyor uretiyoruz yine yukseliyor nereye gidiyor bu paralar..
    isin ozune gelirsek dolar endeksinin yukselmesi hepsinden daha tehlikeli bana gore ekonomiler acisindan her seyi sikintiya sokar..insallah iyi bir hafta olur herkes bol kazanir ilerde cok ihtiyac olacak duruma bakilirsa.
    normalde bu aylarda noel rallisine hazirlanirdi endeksler bu sene her sey sil bastan yazildi nasilki faiz artinca borsa yukseldiyse

garantinin 30 eylulde kapacak olan vadeli total pastasi..tacirler ve tebyat, akyatirim kapisiyor kazanan kim olacaktir ?

7. Ermenistan-Azerbaycan cephe hattında, Ermeni güçlerinin Azerbaycan sivil yerleşim birimlerine ateş açması üzerine çatışmalar başladı.

Azerbaycan Savunma Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, Ermenistan ordusu saat 06.00 sıralarında cephe hattı boyunca geniş kapsamlı provokasyonda bulunarak Azerbaycan ordusunun mevzilerine ve sivil yerleşim birimlerine büyük çaplı silahlar, top ve havanlarla ateş açtı.

Açıklamada, Terter'in Gapanlı, Ağdam'ın Çıraklı ve Orta Garvand, Fuzuli'nin Alhanlı ve Şükürbeyli, Cebrayıl'ın Çocuk Mercanlı köylerine Ermenistan ordusunun yoğun bombardımanı sonucu sivillerden ölü ve yaralıların olduğu bildirildi. Bu bölgelerde sivil altyapının da ciddi şekilde hasar gördüğü aktarıldı.

Sivil ve askeri kayıpların netleştirildiği, Azerbaycan ordusunun da düşmanın provokasyonunu önlemek ve cepheye yakın bölgelerde yaşayan halkın güvenliğini sağlamak için misilleme tedbirlerinde bulunduğu bildirildi.

Bu haberlerle dolar nasıl düşsün.
    Faiz artırımıyla biraz düşer diyordum ama

Sayfa 369/999 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •