Sayfa 514/999 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 4,105 - 4,112 arası.

Konu: Viop - XXV

1.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Trump oturumdan önce doping testi istemiş. Sinir uçlarını kaşımayı iyi bilen bir adam. Biden kalp krizi filan geçirebilir.
    hillary'den de istemişti her zamanki ayaklar..!!

2. Biden aşağıdaki resmi kullanmalı. "Yav sen ABD bayrağını çizemiyorsun gelmişsin başkanım diye geçiniyorsun" derse etkili olabilir.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Trump ve biden arasında ufak bir agresiflik dow u kızartabilir

Böyle bir saçmalığa izin vereceklerini sanmıyorum

Hele ki dx bu aralar başını kaldırmışken

4.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    bu durumdan nasıl faydalanmayı düşünüyorsun.. mesela doların var ve düşecek beklentisiyle sattın mı?
    Sana demedim hemşerim. Yürü git! Üslubunu düzelt de gel. Sözlüye çeken hoca mısın sen? Bu nasıl bir tarz? Böyle düşünüyorum diye hesaba mı çekiliyoruz?
    Yatırım tavsiyesi değildir. Uymayın, ütülürsünüz!...

5.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    herkes düşünüyor uzun süredir..bu "düşünme" oldukça yuvarlak bir lastik söz oldu akape döneminde.. "pandemide iyi iş çıkardığımızı düşünüyorum", "işşizliğin düşeceğini düşünüyorum aldığımız güçlü kararlarla", "tüketici güveni hızla artacak diye düşünüyorum" falan filan..

mesela "abd para basıyor dolar 5 tl olacak" diye düşünenlerde var.. mr erdoğan & Co gibi "dolar alan yaya kalır" diye düşünende var.. herkes düşünür.. ama bazıları boş şeyler düşünüyor.. yabancılar bize borç vermek zorundaymış gibi "gavurun" parasıyla şatafatlı hayat yaşamak isteyen müflis bir zihniyet var ülkede.. akape bunun sözlük karşılığıdır..
    Tamam düşünmüyorum. Sen söyle ben inanıyorum. Forum ruhu nereye gitti? Burada düşüncelerimizi paylaşmayacak mıydık? Cahillik kötü ama kendi dışında herkesin cahil olduğunu sanmak daha kötü. AKP'ye oy vermişliğim var ama 13 yıldır işim olmaz. Ne yapacaz? Senin AKP li yaftası yapıştırmanı mı bekleyelim AKP lilerin Fetöcü yaftası yapıştırmasını mı? Lan düşüncemi söyledim forum diye... Ne yapayım düşüncemi yazamadığım forumu...

..........
    Son düzenleme : karar_anı; 30-09-2020 saat: 04:40.
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

7.  Alıntı Originally Posted by alininbiri Yazıyı Oku
    Ekonomi yönetiminde arka planda yer alanların da değiştirildiğini düşünüyorum.
    Bu hafta Merkezin doğrudan müdahalesi yok gibi görünüyor. Taşların yerine oturacağını ve geri çekilmenin başlayacağını düşünüyorum. Daha önce yazdığım 7,24 yazdığım vadede zor gibi görünüyor olabilir ama ben yönün aşağı olacağına ve politikanın da beklenmedik şekilde değiştiğine inanıyorum.
    https://www.haberturk.com/son-dakika...819385-ekonomi

Değişim aşikar
    Yaftalamayı bırakırsanız olayı görebilirsiniz
    Desteklediğiniz partiler size bir şey kazandırmıyor
    Olaya odaklanın

bu kırmızı kafalı çok işler çevirmiştir. baksanıza baydın millet kovid le uğraşırken bu borsayla uğraşıyordu diyor
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Sayfa 514/999 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •