Sayfa 308/999 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408808 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: Viop - XXV

1. Hareket çok abartılı idi bence müjde olayı gibi gazı söner o nedenle de hedge leri açtım ama ralli ihtimal dışı değil tabi ki çünkü çok sıkıştırdı günlerdir, boğa tuzağını da yaptı, gerilimi de verdi, ralli gibi başladı ama hayırlısı bakalım. İzleyelim...
     Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    uzun bi sıkışıklık kırıldı, kritik bi maliyet bölgesi aşıldı, sanki rallinin ilk gününü idrak ettik bugün
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Hareket ralli de eldeki araba külüstür murat124 vites kolu elde kaliyor nasil gidecez belirsiz

Ekotürk de Selcuk gönençler ve Ahmet Mergen viop 30 da short acan ky lere takmış durumda. Size yedirmezler o pastayı diyorlar. Ky hangi taraftaysa piyasa tersine işler diyorlar.

4.  Alıntı Originally Posted by ssregitoss Yazıyı Oku
    şise de yabancılar işyatırıma kızgın olmalı. çarşamba günü tahatayı 6.94 cıkart sonra gelsin iş yatırım 7 milyon lot satıp pivot altına sarkıtsın. Sonra ayıp olmasın diye 6.80 de bir kaç milyon lot alım yaptı.
    İş Yatırım'dan BBHT'ye çıkanlar ile işlemler ters yönde oluyor son zamanlarda. Herif oradan İş Yatırım kisvesinde ters işlem de yapıyor olabilir. Yarın ki takaslara bakacağım. Ayrıca Piramit isminde bir kurum sıra dışı işlem yapıyor.

Birleşme sonrası Paşabahçe hisseleri SISE olarak şirket portföyüne girer ise ilginç olur açıklamada göremedim, umarım azınlık paylarıdır. MGROS KIPA birleşmesinde dönüşen KIPA lar MGROS olarak şirket portföyüne girdi diye hatırlıyorum.

Birleşmeden sonra Camiş Ambalaj, Camiş Madencilik, Cam Elyaf, Çayırova Cam vs şirketlerin de aynı mantık ile birleşmeye tabi olmasını beklerim.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    İş Yatırım'dan BBHT'ye çıkanlar ile işlemler ters yönde oluyor son zamanlarda. Herif oradan İş Yatırım kisvesinde ters işlem de yapıyor olabilir. Yarın ki takaslara bakacağım. Ayrıca Piramit isminde bir kurum sıra dışı işlem yapıyor.
    Bu piramit a1 capitalin amca oğlu olmaya aday. sise nin takasında o kadar payıda gözükmüyor kimin malını sattı 2 gün sonra belli olur. Ama sana yedirmezler o tahtayı. bimas in tahtasında aynı kavgalar oldu. 2 hafta önce gireni pişman ettiler. cıkartmak icin zararına satış bile yaptılar. Lanet olsun dedi ( kurumun adını hatırlamıyorum ) ne varsa sattı cıktı.

sisecam 10 ay vadelide kavga buyuk..teb yatirimmi kazanir alanlarmi kazanir izleyip gorelim bakalim..
    x30 vadelisi olan hisselerde para spotta degil vade tarafinda donuyor alanda satanda yuzde 80 kendileri sagdan sola soldan saga transfer...meri alir piramit satar global alir is satar sonucta ayni grup isimler farkli..son 3 ayda citi ve docenin takasindan 60 ilyon cikmis diger kisma 34 milyon gitmis..

7. Borsada hacimler çok yanıltıcı. Gerçek hacim %5-%10 arası, oda ertesi gün vadeli. 2 gün sonraki takaslara da çok az yansıyor.

Bu günkü gibi net para girişi çıkışı olunca borsa sarsılıyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Hadi er kek ler,
    Dowar öncelikli style.
    De mi more??..

Sayfa 308/999 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408808 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •