Sayfa 733/999 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783833 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 5,857 - 5,864 arası.

Konu: Viop - XXV

Alıntı Originally Posted by Subjective Yazıyı Oku
    Niyetini çok fena belli etmiş herif.
    Bu nasıl tabela olum asdas
    adam indirdim bekliyorum diye harbiden yazmış. azlan veren razı olduktan sonra
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

2. özellikle çok hızlı yükselmiş balon hisselerin çoğunda haftalık hatta aylık zirve oluşumları var..bunların %30-50-70 civarında düşmeleri için bahane aranıyor sanki..ara ara bu tür balon tüysiklet hisselerden örnekler verecem..

225 puanı beğenmedim bakalım yarin sabah ne olcak.127,80 en düşük.nerdeyse almışım.bazen tutuyor.
    en önemlisi dogru zaman.

Alıntı Originally Posted by Subjective Yazıyı Oku
    Vicente ye destek olmak için 1860 dan almıştım dun 1915 den pala nın kucağına vermiştim.
    Gene alırım 1860 lara gelirse
    Evet biliyorum iyi tahmindi

Ekim vadeliyi aldık 494 ten
    2 ay oldu neredeyse
    yapıştı elimize
    zararına uzlaşacağız gibi duruyor
    O yüzden aşağı ya verilen rakamlarda moralim bozuluyor

Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    özellikle çok hızlı yükselmiş balon hisselerin çoğunda haftalık hatta aylık zirve oluşumları var..bunların %30-50-70 civarında düşmeleri için bahane aranıyor sanki..ara ara bu tür balon tüysiklet hisselerden örnekler verecem..
    evet tırışkadan yükselen hisseleri baya bir hizaya getirebilirler. endeks zaten bana göre cambaza bak..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

6. ABD ADR

GARAN BIST de pahalı AKBNK'da nispeten dengeli. İşlem hacimleri de çok düştü.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    ABD ADR

GARAN BIST de pahalı AKBNK'da nispeten dengeli. İşlem hacimleri de çok düştü.

sende akbnk üstüne oyna ariston abi. valla ciddi söylüyorum. ama balıklamaya değil kollayarak...

8.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    sende akbnk üstüne oyna ariston abi. valla ciddi söylüyorum. ama balıklamaya değil kollayarak...

Geçen haftalarda orada 1,4 milyon lot alıp ortalıktaki AKBNK ADR hisseleri aldılar.

TCELL, GARAN, KCHOL anlamlı.

Diğerleri tuyo vermek amaçlı.

Ne zaman GARAN orada daha pahalı olur o zaman düşünülür.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 733/999 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783833 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •