Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567
Arama sonucu : 54 madde; 49 - 54 arası.

Konu: ICUGS - Icu Girişim Sermayesi Yatıriı Ortaklığı AŞ

1. roboair sitesine girdim yatırıcı ol diye bir bölüm var. Tıkladım baktım fon topluyor. 5M USD üst limit için yatırıma açmışlar. Gelen para komik. 8.320 USD ancak bulabilmişler. Biz buraya 2 M USD yatırım yapıp %20’sini aldık diye hatırlıyorum. Yani 10 M USD değerleme üzerinden alım yaptığımız şirket sadece 8.320 USD mi yatırım alabildi. Kazıklamanın yolunu her türlü buluyor adamlar. Biri bunu izah edebilir mi acaba. SPK uyuma bunlara müsade etmeyin arkadaş.

2. Roboair kiminmiş bilin bakalım.
    Bırajet Fatih Akol.
    Türkiyede 4 yıl önce bazı çalışmaları olmuş ama ne derece başarılı olmuşlar veri yok.
    Açık kaynaklardan edindiğim bilgileri paylaştım. Şirketin internet sitesinde hepsi mevcut.
    Bakalım 10 milyon dolarlık para girişinin kalan 8 milyon dolarını ne tür yatırımlarda değerlendirecekler.

3. Bugün tahsisli kullanılmış

4. 2 gün önce az bir miktar alabilmiştim. 2 gündür tavanda işlem görüyor. biraz beklemek en iyisi sanırım. agrot 12'den almıştım 1 ay bekleseydim 15 yerine 25'ten satabilirdim. Umarım bunda beklediğime pişman olmam.

5. Şirketin 1 Nisan itibariyle alt pazardan ana pazara geçiyor olması fiyatlara çok olumlu yansıyacaktır diye düşünüyorum.Arkasından bilanço,tahsisiliden gelen paraların aktarılacağı yeni yatırımlar ve daha önce yatırım yapılan Roboair firmasının olası blok satışından Netsafe gelecek paradan yazılacak kar şirketi bambaşka yerlere taşıyacaktır.Bu sene ve sonraki senelerin çok konuşulacak firmaları arasına girmeye aday.YTD

6. Guzel bir gelecek icin hazirlaniyor insallah.

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •