Sayfa 100/165 İlkİlk ... 50909899100101102110150 ... SonSon
Arama sonucu : 1320 madde; 793 - 800 arası.

Konu: ESEN - Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş

1. 9 ekim / 19 ekime kadar olan pasta . y t d

9 ekimden 20 ekime kadar olan pasta . y t d

2. tavan bozuldukdan sonra 20 ekim 23 ekim arasının pastası burada en çok işlem yapan aracı kurum niye çok işlem yapmıştır ne kadar almış ne kadar satmış hangi aracı kurumda küçük ölçekli yatırımcı vardır analizini yapın
    yatırım tavsiyesi değildir

3. 30 dakikalık grafik . y t d

4. Neden NATEN üzerinden devam etmek yerine Esenboğa'yıda halka arz ettiler bünyelerinde daha bir çok şirket var ve ilerleyen zamanlarda belki bunlarıda halka arz edecekler baktığımız zaman genel müdür yönetim kurulu her ikisininde aynı ha NATEN ha ESEN yani burada sadece nakite olan ihtiyaç mı bu arza yönelim talebi ? Holding örneklerinin dışında NATEN ESEN AGAH MARGÜN hepsinin yaptığı iş aynı yani bu Esenboğa'yı yatırımcı gözünde cazip kılacak olan şey nedir ?
    Yazdıklarım hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by remy Yazıyı Oku
    Kurumsal yatırımcının aldığı yerden aşağı dusmeyeceginin mantığı nedir ki?? Ben tahta yapıcı olsam daha da aşağı sürerim tüm ky dökülüyor düştükçe.. ellerinden de her lotu toplarım basarım yukarı..

Ben düşük fiyatlara gelsin de gireyim diye can atıyorum açıkçası.. miktar çok büyük olmasa da uzun vade için düşük bir fiyattan yatırım yapacağım bu hissede..
    Aklinizdan gecen rakam nedir acaba?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

6. acikca ele verdiler mal caktilar cok net

7. iyimsrrlik cok komik ya. 22 den 16
    lara geldi hala polyana herked

8.  Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    acikca ele verdiler mal caktilar cok net
    Gırtlağa verdiler, el olmaz bu.

İsteyen herkese mal var.

Sayfa 100/165 İlkİlk ... 50909899100101102110150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri