Sayfa 103/165 İlkİlk ... 35393101102103104105113153 ... SonSon
Arama sonucu : 1320 madde; 817 - 824 arası.

Konu: ESEN - Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş

1. Valla sirkelemek istiyorsa güzel sinirlere oynuyor. Naten tavan yaptı esen %1 anca çıktı. BIST birde %1 artidayken .. Demek ki BIST hafif salsa direk taban gorucez.. Bakalım dayanabilen güzel ekmeğini yer ama bakalim nereye kadar bu baskı..
     Alıntı Originally Posted by svobe Yazıyı Oku
    üstad, dediğim gibi nacizane düşüncem şuursuzca bir satış, dolayısıyla kar/zarar hesaplarının da çok mantıklı olacağını sanmıyorum, benim yorumum; kendilerine bir hedef koymuşlar, değişen şartları dikkate almadan orayı zorluyorlar. YTD
    Mi 9 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by swamp Yazıyı Oku
    Valla sirkelemek istiyorsa güzel sinirlere oynuyor. Naten tavan yaptı esen %1 anca çıktı. BIST birde %1 artidayken .. Demek ki BIST hafif salsa direk taban gorucez.. Bakalım dayanabilen güzel ekmeğini yer ama bakalim nereye kadar bu baskı..

Mi 9 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Keşke salsa da biraz daha ucuzdan toplasam diyorum.
    Tahtacı yada tahtacıların bile maliyeti 17,50-18,00TL arası olduğunu düşünüyorum. Daha aşağı fiyat benim için vuhuuuu olur

3. bidenin gelmesi hisseyi daha da yukarıya götürecektir. tahtacı buna engel olamaz.

Esen henüz biden fiyatlaması yapmadı ama kardeşi naten iki gündür tavan gidiyor.

Bu sıkışmada hissenin spkdan aldığı cezaların da etkisi var.

4. bidenle bağlantısı nedir?
     Alıntı Originally Posted by wolf1453 Yazıyı Oku
    bidenin gelmesi hisseyi daha da yukarıya götürecektir. tahtacı buna engel olamaz.

Esen henüz biden fiyatlaması yapmadı ama kardeşi naten iki gündür tavan gidiyor.

Bu sıkışmada hissenin spkdan aldığı cezaların da etkisi var.
    SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by beneksol Yazıyı Oku
    bidenle bağlantısı nedir?

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    biden çevreci söylemleri ile ön planda. bu alanda yenilenebilir enerji şirketleri biden ismiyle ralli yapıyor. natendeki rallinin sebebi bu.

https://www.bloomberght.com/yenilene...eliyor-2267972

6.  Alıntı Originally Posted by wolf1453 Yazıyı Oku
    biden çevreci söylemleri ile ön planda. bu alanda yenilenebilir enerji şirketleri biden ismiyle ralli yapıyor. natendeki rallinin sebebi bu.

https://www.bloomberght.com/yenilene...eliyor-2267972
    bizim şuursuzun bunlardan haberi var mı bilemedim, ona her fiyattan sat demişler, satıyor. 😄

7.  Alıntı Originally Posted by svobe Yazıyı Oku
    bizim şuursuzun bunlardan haberi var mı bilemedim, ona her fiyattan sat demişler, satıyor.
    Çok iyi biliyor bilmezden gelmiş gibi işlem yapıyor

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 103/165 İlkİlk ... 35393101102103104105113153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •