Sayfa 110/165 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160 ... SonSon
Arama sonucu : 1320 madde; 873 - 880 arası.

Konu: ESEN - Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by gunesdogdu48 Yazıyı Oku
    Manipilasyon yapildi. Dun haber sizdrildi yada dun sirket yetkileri aldi. Bugun sattilar. Elbet yedikleri bir yerlerinden cikar

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sıkıntı yok, çorbayı içene dek beklemeye devam, mızrağın çuvala sığmayacağı günler elbet gelecek. YTD

Duhul
    Apr 2020
    İkamet
    Kayseri
    Gönderi
    13
    İtalya'daki projeyi ben bir türlü anlamadım. Müşteri İtalya'dan mı yoksa Kurteks mi müşteri?

3.  Alıntı Originally Posted by RoHS Yazıyı Oku
    İtalya'daki projeyi ben bir türlü anlamadım. Müşteri İtalya'dan mı yoksa Kurteks mi müşteri?
    sorunuz tam olarak nedir ? Şirket Güney Avrupa’da (güneşin bol olduğu bölgelerde) üretim ve iş birliği kovalıyor, müşterinin kim olduğunun önemini anlayamadım, bilgi verirseniz biz de aydınlanalım, teşekkür ederim.

4. Naten 18 deyken bunun halka arz haberi geidi, iki hafta tuttum, bu zaman zarfında natenin, Bi cok olan firmaların hepsinin birbirinin ortagı olduğunu, neredeyse hepsini fesih etsek, geriye bir tane kalacağını (bence) dusunerek satmıstım, bence ikisi icin de bu fiyatlar, anca bukadar, hatta cok gibi. Y. T. D

AGS2-W09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by RoHS Yazıyı Oku
    İtalyada şu anda biri 45 milyon avro,ikincisi 10,5 milyon avroluk 2 iş alındı . devam ediyor sanıyorum çünkü bu işlere ait gelirler
    raporlarda var. Birinci işin müşterisi Kurteks tekstil kendi adına 50 mw lık güneş santrali kurduruyor müteahhiti naten ,2. işin sahibi berteks tekstil oda 11 mw lık sanral yaptırıyor natene.
    Natene bana santral kur deyip işi veriyorsun ,naten yurt içi veya yurt dışı farketmez 1- proje geliştiriyor,2-müteahhitliğini yapıyor yani santrali meydana getiriyor 3- ilgili makamlarla müşteri arasında satış antlaşmalarını yapıyor yetmedi 4- bu işle ilgili finansmanı bankalardan sağlıyor .Yani komple anahtar teslimi iş yapıyor Bu şekilde çalışan 2. bir firma yok şu anda.

6. Bu iki işin İtalyada olması şu açıdan önemli naten bu işlerle kendisini tanıtmış oluyor.Şu andaki müşterileri türk firmaları ama yakın zamanda yurt dışında yabancı müşterilerede iş yapabilecektir.Şirketin beklentileri bu yönde ve çalışmalarıda bu hedefe yönelik.

7. Müşteri yerli veya yabancı önemi yok ama tabiiki yurt dışı bizden daha ilerde bu konuda ve galiba finansal kolaylıklar,elektrik satış antlaşmaları vs avantajları fazlaki bizim iş adamları bile italyada iş yapmayı tercih ediyor.

Sayfa 110/165 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •