Sayfa 12/165 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 1320 madde; 89 - 96 arası.

Konu: ESEN - Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş

1. Nasıl 10 farklı hesaptan hisse senedi alıyoruz???MI 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Eskiden halka arzlar iskontolu olurdu. Masaallah yeni şirketler bindirmeli geliyorlar. 5,61 dd belirlemissin, 8.5 dan halka arz ediyorsun.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Merhaba, bir sey soracam cevap veren olursa sevinirim. Lot almak icin basvuruda nakit degilde diyelim ki baska hisse sattim ama t+2 sebebiyle para halen gelmedi. O para ile alabiliyor muyuz? Tesekkurler, saygilar

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

4. Gelen para ile borç kapatmayacak. İşletme sermayesinde kullanacak. Yeni satın almalar yapabilir.
     Alıntı Originally Posted by sergen_ksk Yazıyı Oku
    Bende sirketi inceledim.Yatirim yapalibilir.Ben en az 1000 lot bekliyorum.Finansallarin biraz yüksek.Gelen para 200 milyon olacak.Bu para finansal borcunu kapatir.Borcsuz bir sirket oluyor kısaca.Ihsallah bizi mahcup etmez.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Olur alabilirsin tecrübeyle denenmistir
     Alıntı Originally Posted by vigamox Yazıyı Oku
    Merhaba, bir sey soracam cevap veren olursa sevinirim. Lot almak icin basvuruda nakit degilde diyelim ki baska hisse sattim ama t+2 sebebiyle para halen gelmedi. O para ile alabiliyor muyuz? Tesekkurler, saygilar

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
    SM-A307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    Arkadaşım o zamandan bu zamana yeni yeni hesapların açıldığı konusunda çok doğru söylüyorsunuz bunu göz ardı etmiyorum ama siz bir şeyin farkına varamadınız bir kişi açtığı bütün hesaplardan bu (1-2-3-4-5......1000 ) hesapta olabilir Dinamik ısı ve daha öncekilerin de olduğu gibi düşen paydan daha fazla yararlanabilmek için başvuru yapabiliyordu fakat şimdi öncekilerin de olmayan bir durum devreye girecek MKK Numarası bir kişinin 100 hesabı olsa da hepsinin MKK Numarası aynı ve doğal olara her kesin bir hesabı kabul edilecek. 2 gündür okuduğum formlarda daha önce halka arza katılanların 10 lu 15 li hesaplardan bahsettiklerini hiçbirinin 1 hesapla katıldığını okumadım siz kaç hesapla katılmıştınız.Forumdaki daha önceki halka arzlara katılan arkadaşların kaçar hesapla katıldığını buraya yazarlarsa aşağı yukaru sonuca varzbiliriz.
    YTD
    bu halka arza minimum 3 farklı hesapla katılacağım (eş, çocuk,arkadaş vs.)

7. En az 5 hesapla katiliyorum.Bakalim ne kadar toplayacaz.

8.  Alıntı Originally Posted by sergen_ksk Yazıyı Oku
    En az 5 hesapla katiliyorum.Bakalim ne kadar toplayacaz.
    Yasak gelmis katılamıyoruz artik

Sayfa 12/165 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •