Sayfa 153/165 İlkİlk ... 53103143151152153154155163 ... SonSon
Arama sonucu : 1320 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: ESEN - Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş

1. Esen ile ilgili trend ve fibo seviyelerini grafiklerde belirttim.Bayramdan sonraki hafta trend cizgisine temas edebileceği seviye yaklasik 29.28 Fibonacci destek seviyesi de aynı bölgede 29.34

Hisse tüm periyotlarda düşeni kırmış ve teyit almış durumda gözüküyor.Artık Tahtacı Bey den hacimli yukarı yönlü güzel bir mum bekliyoruz...

2.bilanco iyi gelecekse de Bayram sonrası tam da hareket zamanı olabilir..

Bu vesileyle herkese Hayırlı Bayramlar dilerim..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

2. Esen de beklenen hacimli hareket geldi.Dusen ve simetrik üçgen yukarı kırıldı ancak Fibo 0.382 32.0x seviyesinden satış geldi..

Şuan fiyat tekrar üçgenin içerisine geri döndü.
    Guncel önemli direnc/destek seviyesi ve teknik görüntüsü aşağıdaki gibidir.Bir önceki ilettigim fibo seviyeleri aynen geçerlidir..

Teknik görüntünün olumlu yönde hareketine devam etmesi için gelecek olan bilanconun bu durumu destekleyecek güçlü bir bilanço olması gerekmektedir..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

3. Hedefi Olmayan Gemiye Hiç Bir Rüzgar Yardım Edemez...
    The Future Will Come One Day.

Yüzde 5000 kar artmış
    Nedeni nedir ustaları

5. Son düşen kap haberini yorumlayabilecek bir arkadaş var mı?

6. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/964188
    Mirgün halka arzı hayırlı olsun.

7. Esen haftalık teknik görünümü..

8. Dogalgaz ve kömür fiyatlarında olağanüstü artışlar var.

Tum dünyada Üretim artışı kaynaklı enerji tüketiminin artması ve kışın yaklasmasiyla ısınma amaçlı enerji talebinin daha da artması beklenmektedir.

Enerji fiyatlarinda yükseliş kaçınılmaz.

Mevcut konjonktür, ruzgar-gunes ve sudan elektrik üreten; dogalgaz, petrol ve kömüre para ödemeyen, yani İsletme maliyeti nerdeyse olmayan şirketlerin yanında...

İçerde kur yükseldikçe 13 cent fiyatla 10 yıl devletin alım garantisi verdiği şirketler de inanılmaz kazançlar elde ediyor-edecekler...

Esen-naten grubu da patron kurnazligi-şişirilmiş bilanco ile gündemde olsalar da yeni istiraklerinin halka arzından elde ettikleri gelirle de ayrıca dikkat çekiyor.

Esen ve Naten'de grafiksel sıkıntılar olsa da fiyat baskilaniyor Gibi..

Düşen bıçak tutulmaz, hisseyi düşerken değil yükselirken almak gerekse de konjonktür naten-esen deki geri çekilmeyi desteklemiyor.

Takibe almakta fayda var bunları...

Sayfa 153/165 İlkİlk ... 53103143151152153154155163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •