Sayfa 5/165 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 1320 madde; 33 - 40 arası.

Konu: ESEN - Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş

1. 240 milyonluk bu.Ayrica tek hesap 20 hesaptan alis gondrmk yok.

çöp olmayan düzgün bir şirket ! çarpanlari da kotu degil

halka arz olcegi biraz buyuk

bakalim son donem kucuk arzlar sonrasi nasil olacak ?? metro yatirim altindan kalkabilecekmi ?

24 milyon lot : 75.000 yatirimci basvursa kisi basi 320 lot hisse gelir (buda benim tahminim olsun)

3.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    çöp olmayan düzgün bir şirket ! çarpanlari da kotu degil

halka arz olcegi biraz buyuk

bakalim son donem kucuk arzlar sonrasi nasil olacak ?? metro yatirim altindan kalkabilecekmi ?

24 milyon lot : 75.000 yatirimci basvursa kisi basi 320 lot hisse gelir (buda benim tahminim olsun)
    Sayın hayek ne zaman talep toplanacak
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

4. Benim ziraat, İş, halkbank ta kendi adıma 3 ayrı yatırım hesabım var 3 ündende ayrı ayrı talep gireceğim bu durumda diyelimki talep başı 100 lot geldi. Bana 300 lot gelir mi?
    Hiç ihtimal yokmu?
    Veya 3ündende talep ettim. Tek 100 lot hangi banka hesabıma gelir.. Hangi kriter baz alınacak..

Redmi 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. MKK siciline göre dağıtım yapılacak olsada 3-5 bin kişi (az veya fazlası olabilir, minimum yazdım) eşi, çocuğu vs. adına yatırım hesabı açtırıp almak için başvuru yapabilir diye düşünüyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by eos Yazıyı Oku
    Benim ziraat, İş, halkbank ta kendi adıma 3 ayrı yatırım hesabım var 3 ündende ayrı ayrı talep gireceğim bu durumda diyelimki talep başı 100 lot geldi. Bana 300 lot gelir mi?
    Hiç ihtimal yokmu?
    Veya 3ündende talep ettim. Tek 100 lot hangi banka hesabıma gelir.. Hangi kriter baz alınacak..

Redmi 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yazılanlardan anladığım kadarıyla ilk emri hangi aracı kurumdan girerseniz oradan gelir gibi bir anlam çıkıyor kendime göre, mantıklı görünen tek hesap yüksek lot girmek gibi, kendi namıma öyle yapacağım.

7.  Alıntı Originally Posted by seaeagle Yazıyı Oku
    MKK siciline göre dağıtım yapılacak olsada 3-5 bin kişi (az veya fazlası olabilir, minimum yazdım) eşi, çocuğu vs. adına yatırım hesabı açtırıp almak için başvuru yapabilir diye düşünüyorum.
    Çocuğuna nasıl actiracaksin hesap.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

8.  Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    Çocuğuna nasıl actiracaksin hesap.
    çocuğu 18+ olanları kastetmiştim,

Sayfa 5/165 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •