Sayfa 51/165 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 1320 madde; 401 - 408 arası.

Konu: ESEN - Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş

1. İş Bankası 105 lot gelmis bizim arkadasa

2.  Alıntı Originally Posted by remy Yazıyı Oku
    İş Bankası 105 lot gelmis bizim arkadasa
    100 lot gelmiş 18 den satarız 1000 TL kar garanti şimdiden çek halayı

3.  Alıntı Originally Posted by KaRPaTi Yazıyı Oku
    Şimdi şöyle bi hesap yaptım...Esen de gedik den alan 596 bin lot alınmış...596.000/105 =5676 yatırımcı emir göndermiş oradan....
    Aynısını aynı yaririmci kontrolmatik...3.500.000 adet hiise dağıtılacak ...yine aynı gedik den emir gonderseler .../ 5686 desek ..616 lot düşer gibi...eğer sadece gedik den emir gonderikirse

CPH2009 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Millet fazla gelmez diye az bir rakamla emir girdi. Bence o rakamin 10 katı talep gelir

MI 8 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

4.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Komik birsey oldu. Dün 105 adet gelmişti. Şu an 210 görünüyor. Akbankda oldu bu iş. Akbank olanlar kontrol etsin bence .
    Bendede öyle 210 adet gösteriyor ama akbank bu aralar piyasa kapandıktan sonra kafayı yiyo pazartesi düzelir işin ilginç yanı olmayan o 105 lot için paramı blokeye almışlar

5. Arkadaşlar yapı krediden halka arza katıldım 8,50 tl fiyatından aldım 2 gün önce maliyetim 8,50ydi şimdi yapı kredi maliyetimi 8,52ye çekmiş ve daha kotta olmayan hisseden zarar etmişim bunun nedeni ney diğer hisselerdede böyle maliyet aldığım fiyatın üstüne çıkıyor bir anda borsada yeniyim yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Heycan yapmayin bekleyin. İsleme basladigi gune kadar hersey normale doner. Bu ne acele, bu ne hiz yaw.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

Komisyonu maliyetinize ekliyordur
     Alıntı Originally Posted by bellini06 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yapı krediden halka arza katıldım 8,50 tl fiyatından aldım 2 gün önce maliyetim 8,50ydi şimdi yapı kredi maliyetimi 8,52ye çekmiş ve daha kotta olmayan hisseden zarar etmişim bunun nedeni ney diğer hisselerdede böyle maliyet aldığım fiyatın üstüne çıkıyor bir anda borsada yeniyim yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku
    Komisyonu maliyetinize ekliyordur

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam işlem sonuç formunda komisyon alındığı gözüküyor bir türlü çözemedim cevabınız için teşekkür ederim

Sayfa 51/165 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •