Sayfa 52/165 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 1320 madde; 409 - 416 arası.

Konu: ESEN - Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş

1. Vakıfbanktan alabilen oldu mu? Para ppfte değerlendiriliyor gözüküyor? İptal edilmiş..

2.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Vakıfbanktan alabilen oldu mu? Para ppfte değerlendiriliyor gözüküyor? İptal edilmiş..
    Satılabilir adet 105 lot gözüküyor Vakıfbank da bende

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Ne zaman borsada işlem.gorucek hissemiz...

4.  Alıntı Originally Posted by levent99 Yazıyı Oku
    Ne zaman borsada işlem.gorucek hissemiz...
    8 veya 9 ekim diye biliyorum

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by verifyersin Yazıyı Oku
    Arkadaşlar sorumu mazur görün. Bilmediğim için soruyorum.

Şimdi herkese 105 veya 106 lot dağılımı oldu. Hisse işleme açıldığında satan olmaz ise nasıl tavan tavan gidecek hisse. Komik bir soru olduysa kusura bakmayın.

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    en iyi alış fiyatı öncelikli işler ... mesela 8,60 dan alıcı var ... başka emir 8.80 olursa o emir öne geçer ... 9,30 olursa o en önce geçer ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

6.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Vakıfbanktan alabilen oldu mu? Para ppfte değerlendiriliyor gözüküyor? İptal edilmiş..
    Benim de Osmanlı Yatırımda iptal edilmiş görünüyor. İptal durumu 4, ne demekse. Açıklama da boş. Bende kaç gündür aldım varsayıyordum.

7.  Alıntı Originally Posted by tacir1 Yazıyı Oku
    Benim de Osmanlı Yatırımda iptal edilmiş görünüyor. İptal durumu 4, ne demekse. Açıklama da boş. Bende kaç gündür aldım varsayıyordum.
    sorun ösmana neden böyle oldu diye
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

8. Naturel enerji, halkla arz gelirinin tamamının Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş. bünyesinde kalması bildirimini KAP'a haber göndermiş. şimdi ortalama halka arzdan gelen 201.000.000 TL Esenboğa Elektrik Üretim a.ş. de mi kalacak kap haberine göre.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

Sayfa 52/165 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •