Sayfa 6/165 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 1320 madde; 41 - 48 arası.

Konu: ESEN - Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş

1. Siz konuyu yanlış anlamışsınız.Diyorki bir kurumda hesabin var ama 6 tane borsa hesabi açılmış.O kurumdan tek emir verebilirsin diyor.Yoksa değişik kurumlardan emir girebilirsin.

2. Osmanlı yatırımdaki danışman farklı hesaplardan alınamayacak diye yazdı bana.

3. 250 lot diyorum

4.  Alıntı Originally Posted by romantictr Yazıyı Oku
    250 lot diyorum
    200 lot bence

5. 200 lot ancak gelir. Herkes paraları hazırlasın

6.  Alıntı Originally Posted by sergen_ksk Yazıyı Oku
    Siz konuyu yanlış anlamışsınız.Diyorki bir kurumda hesabin var ama 6 tane borsa hesabi açılmış.O kurumdan tek emir verebilirsin diyor.Yoksa değişik kurumlardan emir girebilirsin.
    Bu konuda kesin bilgisi olan arkadaşlar var mı.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

7. Burda bilmemiz gereken şu farkli kurumlardan açılmış hesaplara farkli mkk sicili veriliyor yoksa aynı mkk sicili veriliyor.farkli mkk sicili veriliyorsa her kurumdan emir verirsin yoksa aynı mkk siciliyse o zaman tek emir vereceksin diyor.

8.  Alıntı Originally Posted by eos Yazıyı Oku
    Benim ziraat, İş, halkbank ta kendi adıma 3 ayrı yatırım hesabım var 3 ündende ayrı ayrı talep gireceğim bu durumda diyelimki talep başı 100 lot geldi. Bana 300 lot gelir mi?
    Hiç ihtimal yokmu?
    Veya 3ündende talep ettim. Tek 100 lot hangi banka hesabıma gelir.. Hangi kriter baz alınacak..

Redmi 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İşlem saati baz alınır.Hangi bankadan emri önce verdiyseniz o emir gerçekleşir diğerleri iptal olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 6/165 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •