Special Days Image
Sayfa 99/165 İlkİlk ... 4989979899100101109149 ... SonSon
Arama sonucu : 1320 madde; 785 - 792 arası.

Konu: ESEN - Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş

1. Güzel mal dağıttılar, ikinci halka arz oldu. Alıcılarda "diğer" tarafı aşırı şişkin.

Dün hiç değilse eksiden alıp götürmüşlerdi üste, şimdi düştüğü yerde kalıyor. 10 kuruş yukarı yapıyor, sonra geri aşağıya. -%8... bu sefer tabana yapıştıracaklar sanırım.

2. demirden korkup trene binenleri döküyorlar ☺ YTD

3. Esen de ele vermece olmuş mu

4. Ele veren yok
    105 lotlar satılıyor
    Birileri spek olarak topluyor
    Bitaz daha sşağı bekliyom
    O zaman biz de toplarız

5. pazartesi yukarı yapma ihtimali yüksek bence. en kötü 17,50 kadar verirler. ordan aşağısı çok zor. çünkü kurumsal yatırımcının maliyeti o civarda. o kadar aşağıya süremezler.

6.  Alıntı Originally Posted by wolf1453 Yazıyı Oku
    pazartesi yukarı yapma ihtimali yüksek bence. en kötü 17,50 kadar verirler. ordan aşağısı çok zor. çünkü kurumsal yatırımcının maliyeti o civarda. o kadar aşağıya süremezler.
    Kurumsal yatırımcının aldığı yerden aşağı dusmeyeceginin mantığı nedir ki?? Ben tahta yapıcı olsam daha da aşağı sürerim tüm ky dökülüyor düştükçe.. ellerinden de her lotu toplarım basarım yukarı..

Ben düşük fiyatlara gelsin de gireyim diye can atıyorum açıkçası.. miktar çok büyük olmasa da uzun vade için düşük bir fiyattan yatırım yapacağım bu hissede..

7. 18 de maliyetlenen ky hisse 16 15 lira oldu mu panikten kademe girmeden serbest satış yollar. Cuma günkü 2.seans pastasında hiç ky satışı yoktu vakıf mal boşaltmıştı diye hatırlıyorum o panik havasında ky satmadıysa satıcı kalmamıştır.

8. 9 ekim den bugüne kadar olan yapılan işlemlerin pastası en çok işlem yapan aracı kurumları iyice inceleyin en çok küçük yatırımcılar hangi aracı kurumlardadır en çok işlem yapan aracı kurumlar neden çok işlem yapmıştır 7 tavan 16 53 kadar tavan çözülmedi oraya kadar hiç yatırımcı mal alamadı 8 tavanda 18 18 de çözüldü aynı kurum içinde ne kadar yatırımcı satmış veya almış ne kadar büyük almış satmış bunu bilmek çok zor . şirket sahipleri şirketin değerini uzman kuruluşlara değerini hesaplatmışlar 8 50 değerini bulmuşlar yatırımcılarda geleceğini satın almaya çalışmışlar bir senede ne kadar büyüyecek bilmiyoruz acaba bu fiyatlarla kaç senelik büyümesini satın alıyoruz iyice incelemek lazım boş konuşmakla yazmakla bir şey kazanamayız .
    yatırım tavsiyesi değildir

en son takas son 2 günün pastası hariç . y t d

Sayfa 99/165 İlkİlk ... 4989979899100101109149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •