Sayfa 102/165 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon
Arama sonucu : 1320 madde; 809 - 816 arası.

Konu: ESEN - Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by klink Yazıyı Oku
    İki haftada 800 den fazla yazı yazılmış ama en hareketli olduğu gün yazı yok. Hem de tabana gider gibi yapıp tavan olmuşken. Şimdi yazanların çoğuna yakını gorevlimiydi diye düşünüyorum

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    buradayız üstad, çubuğumuzu yaktık, izliyoruz 😎

2.  Alıntı Originally Posted by kanepe Yazıyı Oku
    Niye bu fiyatlardan alınır çok anlamadım
    Arz sonrası tavan serileri tamam da
    64 milyon sermaye ne kadar kar yazar
    Bilen varmı
    Pd/dd ve fk oranları ne ben bilmiyom
    9 aylık ne açıklanır
    Fikri olupta paylaşan olursa müteşekkir olurum
    Bu fiyatlardan talep görüyor ,belki daha yüksek fiyatlarıda görecek.Çünkü bana göre piyasa geleceği fiyatlıyor aslında bu günü değil .Gelecek bilançodaki kar veya zarar her neyse önemli değil şu an için. Firmanın şu anki döviz kuru ile yaklaşık 600 milyonun üzerinde aldığı iş var.Ayrıca şu an elinde bulunan halka arz geliri 204 mn. tl ilede işlerini dahada geliştireceği ve büyüteceği beklentisi hakim.

3. Hisse aldığı cezalar nedeniyle pek ilgi görmüyor şu sıralar. Hem bu durumu hem de gelecek bilançonun tahmini noktasında yorum yapabilecek birileri var mı?

4. Bugün böyleydik..

5. Tahtada baskı kurup şuursuzca her şart ve kademede satıcı olan bir grup var. 2 gündür iyi dayak yediler ama halen aynı aksiyonu sürdürüyorlar, bakalım göreceğiz kazanan tarafı. YTD

6. O grup hangi aracı kurumu kullanıyor acaba. Ben mesela bu iş yatırımın ne yapmak istediğini anlamadım dün aldıklarını bugün daha aşağıdan ortalamayla verdi.
     Alıntı Originally Posted by svobe Yazıyı Oku
    Tahtada baskı kurup şuursuzca her şart ve kademede satıcı olan bir grup var. 2 gündür iyi dayak yediler ama halen aynı aksiyonu sürdürüyorlar, bakalım göreceğiz kazanan tarafı. YTD
    Mi 9 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by swamp Yazıyı Oku
    O grup hangi aracı kurumu kullanıyor acaba. Ben mesela bu iş yatırımın ne yapmak istediğini anlamadım dün aldıklarını bugün daha aşağıdan ortalamayla verdi.

Mi 9 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    üstad, dediğim gibi nacizane düşüncem şuursuzca bir satış, dolayısıyla kar/zarar hesaplarının da çok mantıklı olacağını sanmıyorum, benim yorumum; kendilerine bir hedef koymuşlar, değişen şartları dikkate almadan orayı zorluyorlar. YTD

Sayfa 102/165 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •