Special Days Image
Sayfa 22/165 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon
Arama sonucu : 1320 madde; 169 - 176 arası.

Konu: ESEN - Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by meegi Yazıyı Oku
    Arkadaşla ziraat yatırımda halka arz çıkmıyor, alabilen oldumu
    halka arz menüsünden değil, hisse alış menüsünden işlem yapmalısınız, hisse kodu ESEN.HE

2. Post

Alıntı Originally Posted by svobe Yazıyı Oku
    halka arz menüsünden değil, hisse alış menüsünden işlem yapmalısınız, hisse kodu ESEN.HE
    Teşekkürler

3.  Alıntı Originally Posted by barisg Yazıyı Oku
    20 sayfa yazı yazılmış, kır kahvesi gibi muhabbet dönüyor. Şirket kim, ne iş yapıyor, finansalları nasıl, neden böyle bir dönemde halka arza gidiyor bilgi veren de yok, böyle bir bilgi talep eden de.

Millet dnısı diyor sonra İMKB'de yatırımcı oluyor. İşte piyasanın sığlığı.
    Hocam, esenboğa elektrik naturel enerjiye bağlı bir kuruluş ve daha çok güneş enerjisi üretim sistemleri kurulumu ile kendine bağlı güneş enerjisi santralleri var;

Naturel Enerjinin %100 bağlı ortaklığı olan Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş, 2015 yılında Türkiye’de Güneş Enerjisi Sektöründe büyük bir yatırımcı olmak ve yüksek kalitede EPC hizmetleri sunmak amacıyla uzmanlaşmış yönetim kadrosu ve personeli ile faaliyetine başlamıştır.

Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş, yurtiçinde %100’üne sahip olduğu 33.79 MWp kapasiteli toplam 30 adet Güneş Elektrik Santrali ile sektörde üretim tarafında da yerini almış ve EPC faaliyetleri kapsamında özellikle öztüketim amaçlı Çatı Güneş Santrali kurulumları ile kendisine önemli bir yer edinmiştir.

“Yenilenebilir Enerjinin, özellikle Güneş Enerjisinin, kısa sürede diğer geleneksel enerji kaynaklarının yerini alabileceğine inanan Esenboğa ve Naturel Enerji, daha temiz, daha yaşanabilir bir dünya için güneş enerjisine yatırım yapmaya var gücüyle devam etmektedir.

en son finansal raporu;
    https://esenbogaelektrik.com.tr/wp-c...6.2020-BDR.pdf

Not: Güneş enerjisi yenilenebilir olduğundan devletin alım garantileride mevcut.

yazdıklarım yatırım tavsiyesi olmayıp, şirketin sitesinde olan bilgilerdir.

4. Ne zaman borsada işlem görecek bilen arkadaş yazabilir mı?

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Tahminlerime gore ayin 8i veya 9u gibi islem gormeye baslat diye dusunuyorum.
    İslem gormeye baslayinca da kac tavan yapacak sorulari gelmeye baslayacak herhalde. Ben bu sahneleri daha once defalarca izledim))

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

6. Ne kadar verir acaba ..lot miktarı fazl bu sefer..birde tek hesap...200 civarir verir mi acaba

CPH2009 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by KaRPaTi Yazıyı Oku
    Ne kadar verir acaba ..lot miktarı fazl bu sefer..birde tek hesap...200 civarir verir mi acaba

CPH2009 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bunun cevabini yarin ogleden sonra ogrenmis olacaz hep beraber

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

8. Ben kendi adıma 300 lot ile 500 lot arasi bekliyorum.Sonucta 200 milyinluk bir halka arz.Tek emir giriliyor.Eskisi gibi 20 heaaptan emir girmek yok.

Sayfa 22/165 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •