Sayfa 132/165 İlkİlk ... 3282122130131132133134142 ... SonSon
Arama sonucu : 1320 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: ESEN - Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş

1. Kerizler silkelenince nasılda rahatladı tahta, aslanım pala

2.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Kerizler silkelenince nasılda rahatladı tahta, aslanım pala
    baya silkeleme yapmıştır.. az kastırmadı..

3. esen şeker gibi mübarek..

4.  Alıntı Originally Posted by dopamine Yazıyı Oku
    Bakan Varank: Uğur Şahin'e ortak üretim teklifimizi yaptık
    Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Uğur Şahin ile Türkiye'de kanser araştırmaları merkezi kurmak için görüşmede olduklarını ve kendisine ortak üretim teklifi yaptıklarını söyledi.
    Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Uğur Şahin'e Türkiye'de ortak üretim teklifinde bulunduklarını söyledi.

"Şu anda insan deneyleri başlayacak 3 aşı adayımız var. Bunlar, inaktif, VLP ve adenovirüs temelli aşılar." diyen Varank, "Gönüllü olmaya adayım, zaten kaydımı yaptırdım. Tüm Türkiye'ye de çağrı yapmak istiyorum." ifadesini kullandı.

Varank, "(Uğur Şahin) Türkiye'de kanser araştırmalarıyla ilgili çalışmalar yapmak istiyor, bir merkez kurmak için bizimle görüşmelere devam ediyor. Ortak üretim teklifimizi yaptık. Kendilerini Türkiye'de ağırlamaktan, merkezlerine ev sahipliği yapmaktan memnun oluruz." dedi.
    https://www.bloomberght.com/bakan-va...yaptik-2274365
    Haberi sehven yanlış yerde paylaşmışım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    esen şeker gibi mübarek..

Tavanda milyon lot var degilmi ben yanliş görmüyorum degilmi

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sevgili palacım böyle milletin almasına fırsat veriyorsun sonra bunları silkeleyeceğim diye sen uğraşıyorsun, güzel kardeşim aç %1 le kitle 5 dk sonra tavana millete alım fırsatı verme olsun bitsin. Böyle alım fırsatı veriyorsun millet sonra to the moon derken geçiriyorsun zamandan gidiyor yahu.
    Yapıştır tavana 40 da alamayan adam 70-80 bölgesinde don paça evindeki koltuğu satar böbreğinide emanet verir alır be kardeşim hadi palam sen işini bilirsin be yorma be bizi.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

7.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Sevgili palacım böyle milletin almasına fırsat veriyorsun sonra bunları silkeleyeceğim diye sen uğraşıyorsun, güzel kardeşim aç %1 le kitle 5 dk sonra tavana millete alım fırsatı verme olsun bitsin. Böyle alım fırsatı veriyorsun millet sonra to the moon derken geçiriyorsun zamandan gidiyor yahu.
    Yapıştır tavana 40 da alamayan adam 70-80 bölgesinde don paça evindeki koltuğu satar böbreğinide emanet verir alır be kardeşim hadi palam sen işini bilirsin be yorma be bizi.
    pala o işi robotlara bırakmış,onlarda robot olduğu için,duygusuz inekler,,,,ne anlarlar insan psikolojisinden...angutlar,,,

8. ruhsuz palanın ruhsuz tahtası, biraz insan eli değsin da..

Sayfa 132/165 İlkİlk ... 3282122130131132133134142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •