Sayfa 58/173 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon
Arama sonucu : 1380 madde; 457 - 464 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

Alıntı Originally Posted by bt1975 Yazıyı Oku
    Anlamadım ne uyanıklığı yapıyorum adamı yazdığına yine pişman etmeyin
    emek ve paylaşımınız için teşekkürler.. bazen bende pişman oluyorum, ama inanın o bilginin kıymetini bilen mutlaka çıkıyor..

kazancınız bol ve daim olsun..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2.  Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    askerde olur...yurt dışında olur...bedelliden haberi olmaz...bedelliye katılmamıştır vs....neticede bedelli hisselerde....satılmayan lotlar... ya sermayeden düşülür ya şirket kendi alır ya da rüçhanların bitişinden 3-5 gün sonra tahtada satılır...izahnameyi okumadım....tahtada satılacaksa düşükten almak isteyenler hisseyi yükseltmeyebilir...ondan sonra yolu açık olur...satılmayan lotların miktarı ve satış günü kapta yayınlanır...

rüçhanların bitiş tarihi 23 kasım ise 30 kasım gibi olabilir...
    kullanılmayan rüçhan sayısına göre 1.8 milyon lot... önümüzdeki günlerde birincil piyasada satışa çıkacak...ben daha yüksek bekliyordum...
    hisseyi etkileyecek bir rakam değil...

3. 1,49 dan yine aranızdayım

4. Bedelli

Bedellisi bittimi devam ediyormu

5. Bir aydır rüçhan hakkı mı olur kardeşim beya imkb bu işe el atması lazım..

6. Şekerbank 9-23 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleştirdiği sermaye artırım sürecini, tüm hissedarların tamamına yakınının iştirak ettiği son derece yüksek bir katılımla tamamlayarak ödenmiş sermayesini yüzde 60 oranında artırdı. 702 milyon TL olarak hedeflenen sermaye artışı 700,3 milyon TL olarak gerçekleşerek 23 Kasım itibariyle pay alma hakkı kullanımına katılım yüzde 99,7 oldu.

7. TSKB aldı başını gidiyor. şekeryan ne oldu ne oldu.

8. Bedelliye gerçekten güçlü bir katılım olmuş %99,7 ve 20bin katılımcı bu güzel ama hissenin tahtasında BŞR gurup sanki oyun oynuyor manipüle ediyor!İşlem hacmi bayağı yüksek görüşmede bana yapay gibi geliyor!
    Sanki SPEK kendisi alıp satıyor tek başına top çeviriyor!
    Bir haftadır aynı tas aynı hamam bildiğiniz gibi değişen bir şey yok 1,47 ve 1,53 arası kendileri alıp satıyor

Sayfa 58/173 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •