Sayfa 10/173 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 1380 madde; 73 - 80 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    yine satış dedikoduları var ama tskb tarafında bu kez, bakalım olursa buna etkisi ne olur
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Sn KIZILDAĞ ,Ortağımız dan ses yok.Sanırım sofradan ayrıldı..
    Şekerimiz 2.12 oldu..Bir durum değerlendirmesi yapsa idi iyi olurdu..

3. edit

Kademelerde 2,05 ile 2,10 arası alıcı daha fazla. Bugün tavan gelebilir ama zor. Ama iyi gidiyoruz YTD.

Edit: İnvestingdeki hareketli ortalama: AL
    İnvestingdeki Teknik İndikatörleri: Güçlü AL
    Son düzenleme : TUFAN55; 20-10-2020 saat: 14:32. Sebep: edit

4. Sıçtık mı ne dersiniz??

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    1.71 den 2.13 hızlı geldik.Biraz 1.96 2.02 arasında biraz dinlenmek normaldir,diye düşünüyorum.... Gözümüz SPK Bülteninde...
    Onay ile beraber, kaldığımız yerden yola devam ederiz, herhalde,galiba, sanırsam..:,-)

6.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    1.71 den 2.13 hızlı geldik.Biraz 1.96 2.02 arasında biraz dinlenmek normaldir,diye düşünüyorum.... Gözümüz SPK Bülteninde...
    Onay ile beraber, kaldığımız yerden yola devam ederiz, herhalde,galiba, sanırsam..:,-)
    Ne onayı? açıklama yaparsanız memnun olurum.

7.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    Ne onayı? açıklama yaparsanız memnun olurum.
    Bedelli sermaye artırımı başvurusu varya spk onaylandığını açıklamasına muhtemelen bir iki gün kaldı diye tahmin ediliyor.. onay spk onayı yani

8.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Sn KIZILDAĞ ,Ortağımız dan ses yok.Sanırım sofradan ayrıldı..
    Şekerimiz 2.12 oldu..Bir durum değerlendirmesi yapsa idi iyi olurdu..
    1,45 den aldık önce yaklaşık 300 bin lot, sonra 1,35 e geldi, 300 küsür daha aldık, bunlar 1,56 dan satıldı, sonra 1,51 den alıp yukarıdan yine verdik, enson 1,78 den verdik. Artık katil olay yerine gelmemeli. Ahlaki olarak alıp sattığım yerde işin sonlara geldiğini anladığımda uzak durmayı yeğlerim. 1,59 dan 3 rakamına pegyo geldi. Şİmdi bize ucuz kelepir lazım. Hareket etmemiş olması lazım. Katmer gibi 3-4 kat gidecek bir durum yok. Dolaşımda rakam çok fazla ve bedelli oranı düşük. senet 2,5 lira olur olmaz demiyorum. ama 1,45 de 2,5 olur diyerek aldık, en tepe ve en dip bizim işimiz değil. 1,5 yıl önce halkbankdan sağlam bir tokat yemiştik. O zaman 75 bin lot halkbank vardı, şimdi ana para ile 144 bin lot halkbank alabiliyorum. 670 bin lot şeker taşıdım bitti, o riskleri tekrar alamam, katilin olay yerine gelmemesi lazım. Bir şekilde geldiği anlaşılırsa yakalarlar ve merkeze götürürler. Şekerde şimdilik RSİ bir tepe daha yapmalı, örneğin 2,20 olur 2,50 olur 2 olur onu bilmem o ikinci tepede dikkat etmek lazım. Bize rside tepe yapmayan senet lazım. Bir önceki faiz kararında faiz geleceğine biz inandık, short tayfası ters yakalındı, şimdi short tayfası ne yapacaksa biz tersini yapacağız. bist için kötü şeyler düşünmüyorum. Kıymetli bir arkadaşımda 50 senetlik analiz var, onların içinde dönüyorum. Şeker bu 50 senet içinde yok. Süpriz bir şey olmazsa düşünmüyorum. İkinci bir halkbank vakası yaşamak istemem. 1 yıl sürdü zararı kapatıp kara geçmek 1 yıl sürdü.

Sayfa 10/173 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •