Sayfa 102/173 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon
Arama sonucu : 1380 madde; 809 - 816 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

1. Dokebildigini dokme derdinde. Iyice baskiliyor bakalim kimin sabiri ve dayanma gucu daha fazla.

2. Banka banka gibi değil çöp hisse gibi hareket ediyor. Zamanında 1.60 küsürlerden satmadığıma baya pişman ettirdi........ hissesi

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 10 gün önce teknik vs vs bakmayı bıraktım, saldım çayıra Mevlam kayıra.. Ağa ben böyle hissenin ta... Bence bu tahta şu anda nadasa bırakıldı daha zamanı gelmedi ama var bir hikayesi. Endeksin düzeltmesine vs vs denk gelmesinde ne olursa olsun. Bu arada 1.75-2.00 gibi fiyatlama yapacaksa böyle hikayeninde ta... Bunu yüzünden ciddi primler kaçırdık. Dökebildiği kadar dökmeye çalışıyor diyorsanızda 500 M lota yakın var ky de. Hakkımızda hayırlısı. Bitirdin beni şeker.

Yazdıklarım deli saçması, sadece beni bağlar. Kesinlikle YTD.

4.  Alıntı Originally Posted by Reaper Yazıyı Oku
    10 gün önce teknik vs vs bakmayı bıraktım, saldım çayıra Mevlam kayıra.. Ağa ben böyle hissenin ta... Bence bu tahta şu anda nadasa bırakıldı daha zamanı gelmedi ama var bir hikayesi. Endeksin düzeltmesine vs vs denk gelmesinde ne olursa olsun. Bu arada 1.75-2.00 gibi fiyatlama yapacaksa böyle hikayeninde ta... Bunu yüzünden ciddi primler kaçırdık. Dökebildiği kadar dökmeye çalışıyor diyorsanızda 500 M lota yakın var ky de. Hakkımızda hayırlısı. Bitirdin beni şeker.

Yazdıklarım deli saçması, sadece beni bağlar. Kesinlikle YTD.
    Teknik olarak 1.90 hedefim var. haber dususu ile spekule ederlerse 3 u bile gorebiliriz. Cift hane icin satis haberi lazim.

5. Endeks 0.5 artıda, bizler hissenin artı yazmasını boşver aman fazla düşmesin modundayız

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Son dönemde yapılan işlemlerin ana fikri ve özeti;
    hissenin tekniği temeli desteği direnci ederi gideri diye bi şey yok..
    Hayat Kısa Ama Geniş..

7.  Alıntı Originally Posted by fthzmn Yazıyı Oku
    Son dönemde yapılan işlemlerin ana fikri ve özeti;
    hissenin tekniği temeli desteği direnci ederi gideri diye bi şey yok..
    Aynen....teknik temel vs hlkaye.

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Teknik olarak 1.90 hedefim var. haber dususu ile spekule ederlerse 3 u bile gorebiliriz. Cift hane icin satis haberi lazim.
    Sayın Buraktepe yazınızda iki beklentiden bahsediyorsunuz ilk beklentinizde haber düşüşünden söz ediyorsunuz haber bekletiniz nedir acaba.

Sayfa 102/173 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •