Sayfa 103/173 İlkİlk ... 35393101102103104105113153 ... SonSon
Arama sonucu : 1380 madde; 817 - 824 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

1.  Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    Sayın Buraktepe yazınızda iki beklentiden bahsediyorsunuz ilk beklentinizde haber düşüşünden söz ediyorsunuz haber bekletiniz nedir acaba.
    Google a sekerbank halka yaz yazarsaniz halka arz olacak istirak hakkinda ayni zamanda sorunuzun cevabinada ulasirsiniz. Olaganustu kurulda bununla alakali bir haber bekliyorum. Sure azaldi.

Bist 50 ye aciga satis geldi. Haberiniz olsun. Bence hisseye etkisi negatif olur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Google a sekerbank halka yaz yazarsaniz halka arz olacak istirak hakkinda ayni zamanda sorunuzun cevabinada ulasirsiniz. Olaganustu kurulda bununla alakali bir haber bekliyorum. Sure azaldi.

Bist 50 ye aciga satis geldi. Haberiniz olsun. Bence hisseye etkisi negatif olur.
    Burak bey;
    Şekerbank in Olağanüstü Genel Kurul Gündemi zaten belli...
    Bence , beklentiniz ( bu yıl için) boşuna..

3.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Burak bey;
    Bekleyelim gorelim dostum. Bakalim nasil sonuclanacak.

4. Tekkeyi bekleyen çorbayı içer..
    Hayat Kısa Ama Geniş..

5.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Burak bey;
    Haber 19 kasım 2020 tarihli;
    Şekerbank, iştiraki Şeker GYO'nın halka arz başvurusunun 31.12.2020 tarihli finansal tabloları ile yeniden yapılmasına ilişkin talebinin SPK kararı ile uygun görüldüğünü bildirdi.

Tahminim Mart 2.haftadan itibaren Gyo için başvuru gelecektir. Bedelli ile sermayesini arttırdı ,bir de elindeki Sahol hisselerini satacaklardı (100 milyon civarı bir gelir demek kasaya) o ne aşamada bilemiyorum??
    600 milyon sermayeli dev bir Gyo'nun mutlaka etkisi olacaktır, bankacılık endeksi genel olarak geride kaldı bizim hisse iyice sabırları zorluyor zaten :/ ..En güzeli ekrana bakmadan Bilançodan sonra gelecek kap haberlerini takip etmek..

Tekkeyi bekleyen yatırımcı arkadaşlarımın yüzünün tez zamanda gülmesi dileğiyle. Bir de Şekerbank yatırımcı ilişkilerini ararsanız size Gyo dahil her konuda bilgi verilecektir dostlar, aramaktan çekinmeyelim .

Bol kazançlarınız olsun...Y.T.D

6. Kazaklar bunlardan daha insaflıydı yaw. Hergün kırmızı görmekten içimiz dışımız kırmızı oldu

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Tigler Yazıyı Oku
    Haber 19 kasım 2020 tarihli;
    Şekerbank, iştiraki Şeker GYO'nın halka arz başvurusunun 31.12.2020 tarihli finansal tabloları ile yeniden yapılmasına ilişkin talebinin SPK kararı ile uygun görüldüğünü bildirdi.

Tahminim Mart 2.haftadan itibaren Gyo için başvuru gelecektir. Bedelli ile sermayesini arttırdı ,bir de elindeki Sahol hisselerini satacaklardı (100 milyon civarı bir gelir demek kasaya) o ne aşamada bilemiyorum??
    600 milyon sermayeli dev bir Gyo'nun mutlaka etkisi olacaktır, bankacılık endeksi genel olarak geride kaldı bizim hisse iyice sabırları zorluyor zaten :/ ..En güzeli ekrana bakmadan Bilançodan sonra gelecek kap haberlerini takip etmek..

Tekkeyi bekleyen yatırımcı arkadaşlarımın yüzünün tez zamanda gülmesi dileğiyle. Bir de Şekerbank yatırımcı ilişkilerini ararsanız size Gyo dahil her konuda bilgi verilecektir dostlar, aramaktan çekinmeyelim .

Bol kazançlarınız olsun...Y.T.D
    Paylasim icin tekrar tesekkurler dostum.

Ilk hedef 1.90. Duruma gore satis haberleride duserse 3. Hacimli yabanci alisi olursa cift hane neden olmasin.

8. 24.02.2021 olagan ustü genel kurul toplantısı olacak;ne gibi karar bekleniyor ,fikri olan varsa paylaşsın lutfen...x1.jpg

Sayfa 103/173 İlkİlk ... 35393101102103104105113153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •