Sayfa 128/173 İlkİlk ... 2878118126127128129130138 ... SonSon
Arama sonucu : 1380 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    garan sov yaıyor....takılsana peşıne, sen banka değil misin....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramımız kutlu olsun....

3. Şekerin yüzüne bakan yok demekki çıkış yakındır. Ytd.

4. Bu bankayı satmaları lazım ancak düzelir!
    Çünkü yönetim değişmede tahtasına canlılık gelmez!
    Bana öyle geliyorki SEGYO halka arzı masala döndü İNSİDER amaçlı kullanıldı millete 1,50’den mal yedirdiler milyonlarca lot!
    SPK bu olayı incelemeli

5.  Alıntı Originally Posted by Borsakolik Yazıyı Oku
    Bu bankayı satmaları lazım ancak düzelir!
    Çünkü yönetim değişmede tahtasına canlılık gelmez!
    Bana öyle geliyorki SEGYO halka arzı masala döndü İNSİDER amaçlı kullanıldı millete 1,50’den mal yedirdiler milyonlarca lot!
    SPK bu olayı incelemeli
    Oyle olsa bile seker yil icinde 1.50 1.60 hareketini yapar. Paraya ihtiyacin yoksa beklenebilir. Garanin 6 - 9 hareketleri gibi dusunulebilir.

Ha o zaman Garan alirdik daha garantiydi dersen suda var. gyo halka arzi bizi buna ceken oldu. Dedigin gibi hikayeye donecekse artik insidermidir yada spekler arasi anlasmamidir bi sure daha bekleriz. Ins dedigin cikmaz. Gyo halka arz olur.

6. Iyi akşamlar
    Şeker gyo nun halka arz spk onay süresi normal mi? Hergun televizyonlarda surekli halka arz reklamları oluyor.
    25 mart 01 mayıs 35/36 gün
    Şu an halka arz talep toplama açiklayan firmalarin ilk spk başvurusu ile talep toplama/spk onay aradaki gun 30/35 günmüdür arastiran olmusmudur kronolojik olarak (ben kend8mde az bakacam bu surelere

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bu hissede kimse yok galiba..
    Banka Bilançoyu açıklamış,hiç düşüncesini paylaşan yok..
    Benim incelediğim ve anladığım kadar; Bu Banka da,hisse senedi de boşa kürek çekiyor..
    Kazaklar Satsinlar bankayı,Bıraksınlar bu işleri, gitsinler Köylerine at besleyip kımız yapsınlar..

8. Buralardayız. 1,37 maliyetle ve elde faiz hariç 12 000 tl zararla bekliyoruz. Satış oldu,reklam filmi bile çekildi dedikodusu ile kumar oynadık. Kaybettik. Zararına hisse satmam ama bu bilançoyla gitmesi ancak spek'in keyfine kalmış. Hoş diğer bankalar beklenenden iyi bilanço açıklıyor da ne oluyor. Haziran'dan sonra ne olacağı belli olur. Şimdilik izlemiyorum.

Sayfa 128/173 İlkİlk ... 2878118126127128129130138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •