Special Days Image
Sayfa 129/173 İlkİlk ... 2979119127128129130131139 ... SonSon
Arama sonucu : 1380 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

1. ŞEKERBANK YÖNETİMİ ALLOOOOO!!
    Şekergyo (SEGYO) halka ne zaman arz olacak?
    Yoksa tahtadaki çeteye İNSİDER yapma fırsatı İÇİN mi bu arz hikayesi uyduruldu?
    Bu bankanın değeri bu mu?

2. Sayın Şeker Speği;
    1,04 'lere kadar getirdin. Milleti sattıramadıysan, Dünya'da bankalar şaha kalkarken artık zor sattırırsın. Boşa çabalama. Deveyi hamuduyla yutmaya alışmışsınız. O devir geçti. Az da olsa bölüşmeyi öğrenin. Yoksa sizin kaybınız bizden fazla olur. Az dan az,çok dan çok gider.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    garan +4,70% olmuş....
    sende bankasın....unuttuysan hatırla....

4. Seker gyo arzı bir tuhaf
    Seker gyo arz spk basvurusundan 1 hafta önce arz basvurusu icin spk ya hasvuranlar talep toplayip arz larini bitirdiler daha bunun onayi geelecek, 2 yildir arz s...k.. gitsinler

5.  Alıntı Originally Posted by hüseyin Yazıyı Oku
    Seker gyo arzı bir tuhaf
    Seker gyo arz spk basvurusundan 1 hafta önce arz basvurusu icin spk ya hasvuranlar talep toplayip arz larini bitirdiler daha bunun onayi geelecek, 2 yildir arz s...k.. gitsinler
    Aynen bu kadar uzacagini kimse tahmin etmiyordu. Iyice abarttilar.

6.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Aynen bu kadar uzacagini kimse tahmin etmiyordu. Iyice abarttilar.

Amaç nedir diye düşünüyorum; bir amaçta görmüyorum açıkcası🥶😱😭 kağıdı topluyorlar desek ufak ufak tek ben topluyor gibi duruyorum acaba benim lotlarımın pesindeler mi olabilir tabii
    Özelden ulasip virmaliyayim hesaplarına 😅😅 milleti yildirmasinlar ben satayim alip yurutsunler

Sekerin 15 mil + var digerleri bedelli den gelenleti saymaz isek lot artiran yok

En aktif oyuncu denizdeki 10 milyonu adedi surekli al sat yapiyor bir o kisi/kurum kazaniyor 🙃😉
    Ban of ise 2 kurus alttan al 2 kurus yukardan sat boyle baksak o da para kazaniyor
    Sanki sadece ky zararda 😄😄😄 ben zararda oldugumu biliyorum 😄😄

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    Dün çok düşmüş bu....

8.  Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    Dün çok düşmüş bu....
    Yükselişte hiç tepki vermeyen Şeker, düşüşte en önde gidiyor. Klasik yıldırma taktiği. İşimiz zor. Zamanım çok diyor. Dökmeden çıkarmam diyor. Sabrımızı iyi test edecekler. Zamanında Çelebi ve politek'te tam 5 yıl beklemiştim. İnşallah o kadar süreleri yoktur.

Sayfa 129/173 İlkİlk ... 2979119127128129130131139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •