Sayfa 157/173 İlkİlk ... 57107147155156157158159167 ... SonSon
Arama sonucu : 1380 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

1.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Seker leri sati ciktim. Brut olayi iyi olmadi. Hala gideri varmi bence var ama kabak tadi verdi artik.

Kalanlara bol kazanclar.
    Hayırlısı olsun Sayın Buraktepe. En azdan sabrımızı yenemediler. Kayıplarımızı biraz telafi ettik. Ben yarısını bekletiyorum. Tacirler'in alışta olması beni cesaretlendiriyor. Normalde aşağı operasyon yaparlardı. Yapmadılar ya da yapamadılar. Bir endeks dönüşünü bekliyorlar belki. Zaten az bir miktar olduğu için umursamıyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by Salih Karakaya Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun Sayın Buraktepe. En azdan sabrımızı yenemediler. Kayıplarımızı biraz telafi ettik. Ben yarısını bekletiyorum. Tacirler'in alışta olması beni cesaretlendiriyor. Normalde aşağı operasyon yaparlardı. Yapmadılar ya da yapamadılar. Bir endeks dönüşünü bekliyorlar belki. Zaten az bir miktar olduğu için umursamıyorum.
    Salih bey iyi etmissiniz. Sag gosterip sol vurdu. Tekrardan 2.40 lara dayandirdi. Bu istahla devami gelirse dolar ederlerinide gorebilir.

Hepinize bol kazanclar

3. Bankası kaç gündür gidiyor da
    Yavru sekfk 42 ml daha fazla kâr yazmasına rağmen hala baskılanıyor
    Ama bir başlarsa var ya
    PİİRR BAŞLAYACAK

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,296
    Bu hala gidiyor,bir yüksek kar açıkladı uçtu gitti %250 yaptı,fiat 2.60 üstüsabreden devriş muradına ermiş,bu ara olan karadama oldu,tabiki banada oldu 1.20 okutmuştuk bıktırdığı için

5. Başlık çok sakin yok mu benim gibi 1.5 yıldır bekleyenler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bu hala gidiyor,bir yüksek kar açıkladı uçtu gitti %250 yaptı,fiat 2.60 üstüsabreden devriş muradına ermiş,bu ara olan karadama oldu,tabiki banada oldu 1.20 okutmuştuk bıktırdığı için
    Valla doğru dersin.Çileyi ben çektim,Şekeri başkası yedi.!!
    Kağıt,1.16-17 TL de iken almak satmak o kadar zorduydu ki,Bekçibaşı Kağıdı 1 Kuruş oynatmazdı..
    Bu Kazaklar dan bir halt olmaz diye ,Bıkıp satıp çıkmıştım..
    Hatta,o dönem ( Bu Kağıdın,Şekerli ciklet parası olduğu zamanlar..) Şirketin genel kurul toplantısına gitmeyi ve Beceriksiz Kazak Banka yöneticileri görmeyi bile düşünmüştüm..!!
    Birşeyler ters gittiğinden o planım olmamıştı..
    Hissenin bu fiyatlara gelmesine şaşırdım..
    Bu iş,Bilanço-Kaar olayından çok,bir operasyona benziyor..!!
    Elinde düşük fiyattan hisse olan arkadaş var ise,Tebrik ederim..Kazançları daim olsun..
    Bizde şans ve kısmet yokmuş diyerek kendimi avutmaktan başka bir şey yok.:-)))

7.  Alıntı Originally Posted by Karaman35 Yazıyı Oku
    Başlık çok sakin yok mu benim gibi 1.5 yıldır bekleyenler
    Olmazmı. Hemde hatırı sayılır bir miktar ile. Allah bereket versin. Kafamdaki hedefe ulaşmadanda satmam. İnat ettim.

8.  Alıntı Originally Posted by battalgazi_44 Yazıyı Oku
    Olmazmı. Hemde hatırı sayılır bir miktar ile. Allah bereket versin. Kafamdaki hedefe ulaşmadanda satmam. İnat ettim.
    Bendeki lotlarida gecen hafta icin de ciktim. 1.70 ve agirlikli 2.40 kusurlerden. Yerine kardes hissesi Segyo aldim.

Ytd

Sayfa 157/173 İlkİlk ... 57107147155156157158159167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •