Sayfa 39/173 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon
Arama sonucu : 1381 madde; 305 - 312 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

1.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Sn Kızıldağ ağabeyim;Hissemiz piyasanın gidişatına ayak uydursa sözüm olmayacak.Lakin tam tersi bir durum var..
    Tamam,döngüleri anlıyorum da,Bizim şeker rüzgara karşı,ters yöne dönüyor..:-))
    Sarayın bacasından çıkacak dumanı bekleyelim,bakalım,görelim...
    sayın karadam söylediklerin doğru ama içimden bir his zamanlama hatası yaptığını söylüyor, şuan bunu bekleme zamanı. hatta bu aşı hikayesi doğru ise pegyo gibi küçükleri bırakıp bist50 hisselerine gecmek gerekir. Bak dolar 8,3 oldu diye maliyet düşürenler 8 lirada gara gara düşünüyor. para girişi takibi bu bedelli sürecinde önemli olacak.

2. ŞEKER E de para girişi 55 milyon lot oldu.

3. Şeker bu ortamda istese tavan yapar, ama bak 1 kademe bile kaldırılmasına izin vermiyor. Neyise paranın altın ve dolardan uzaklaşması bugünün en önemli gelişmesi olarak görülmeli.

4.  Alıntı Originally Posted by katharsis_ Yazıyı Oku
    Durumdan anladığım kadarı ile rüçhan pimi çekilmiş bir bomba ve kucağımızda şu anda... Öncelikle ana hisse değerli olmalı ki rüçhanı da değerli olsun... tahta yapıcı arkadaş bunu istemedi isteseydi piyasadaki algının yönünde beklentiyle birlikte hisseyi yukarı sürerdi ki bunu da 2.13 e çıkardığı dönemde çok daha yukarı sürerek yapabilirdi...yani demem o ki marj yok aya çıkar uzaya gider gibi senaryolar boş bence... Bedelsize girmemizi istemedikleri kesin o yüzden rüçhanda ve hissede aşağı yönlü hareket bekliyorum... ve asıl hareketi bedelli sonrası yapacağını düşünüyorum... Hissenin tahtacısı rezil ve belki de bistteki en uyuz tahtacı... Ben bir umut daha diyorum çünkü elimde mevcut başka ihtimalim yok... öyle trade edeyim alıp satayım yada kol keseyim diyemiyorum kurbağa gibi kaynayan sudan çıkamıyorum her seferinde... Bakalım hayırlısı...

yatırım danışmanı değilim dolayısı ile yazdıklarım yanlızca şahsi fikirlerim olup yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır
    ''atabildileri kadar safra atacaklar katardan''derken Katar'ı başka anlamda kullanmıyorsunuz değil mi? Bankanın Katar'lı bir firmaya satışı gibi bir ima değildir herhalde.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Dua edelim de,Sadrazam Daamat valizini toplayıp yola çıkmış olsun..
    Tersi durumda,Ortada ne şeker kalır,ne kazan..

6. Para girişi ne işe yarıyormuş, görüyorsunuz değil mi, anlatmaya gerek yok.

7. 1,52 ana senet için üstü parizzzzzzzzzz

8. gıda ve ilaçlar taban olabilir. onlardan çıkan paralar güvenli limanlara gider. banka gibi.

Sayfa 39/173 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •