Special Days Image
Sayfa 59/173 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon
Arama sonucu : 1380 madde; 465 - 472 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

1.  Alıntı Originally Posted by Borsakolik Yazıyı Oku
    Bedelliye gerçekten güçlü bir katılım olmuş %99,7 ve 20bin katılımcı bu güzel ama hissenin tahtasında BŞR gurup sanki oyun oynuyor manipüle ediyor!İşlem hacmi bayağı yüksek görüşmede bana yapay gibi geliyor!
    Sanki SPEK kendisi alıp satıyor tek başına top çeviriyor!
    Bir haftadır aynı tas aynı hamam bildiğiniz gibi değişen bir şey yok 1,47 ve 1,53 arası kendileri alıp satıyor
    1 aydır top ceviriyor TSKB aldı başını gitti

2. Seyans sonu milyon lotları indiregandi yapıyor sipek

kısalar limon gibi sıkılmış durumda bu gun itibarı ile diğer ındikatörlerde 50--52 aralığına sıkışmış durumda.. yeşil ve beyaz aynı değeri almadıkça, yukselış gerçekleşmez.. olası bır kırılma gelıyor ama ne tarafa olacağını net kestırmek güç.. yukarıda 54 62 var..altta 47.. kırmızı ıle sarı birleştığı andan ıtıbaren bar kırmızı üzerinde kalmalı (şu an karsanda olduğu gibi, pala orada da benze hıkayeyi yazıyor)..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4. Credit gibi bir kurum bile al sata alet edilmiş. fiyat ne yardan ne serden modunda. Korkudan aşağıda veremiyorlar, yukarıda çekemiyorlar.

5. TSKB uçtu uçtu sattim buneya 1 ay ruchenmi olur

6. Kazak lar içini boşaltı galiba

7.  Alıntı Originally Posted by aykut70 Yazıyı Oku
    Kazak lar içini boşaltı galiba
    varlık fonu kazaklardan bu bankayı alsa bence süper olur. ama alır mı orasını bilmem, yada niye alsın, bunu sormak lazım.

8.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    varlık fonu kazaklardan bu bankayı alsa bence süper olur. ama alır mı orasını bilmem, yada niye alsın, bunu sormak lazım.
    Ben sattım arkadaş doğan holding yazdım hayırlısı .1 aydır ruchenmi olur sat kurtul da buldum işi

Sayfa 59/173 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •