Sayfa 60/173 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon
Arama sonucu : 1380 madde; 473 - 480 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

1.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    varlık fonu kazaklardan bu bankayı alsa bence süper olur. ama alır mı orasını bilmem, yada niye alsın, bunu sormak lazım.
    Varlık fonuna devredilip de kar eden şirket mi var ?İyi bir Yabancı alsa daha iyi hareket eder.Bu konuda dedikodu var ama,ne kadar gerçek bilinmiyor.Sizin gibi sıkı takipçiler yapılan hareketlerden satış dedikodusunun doğruluğunu veya yalanını anlamaya dönük analiz ederseniz bana da faydanız olur.İş dolayısı ile anlık takip yapamıyorum.Satış gerçek değilse boşa bekliyoruz burada.Karlılığı da pek iyi değil sanırım.

2.  Alıntı Originally Posted by Salih Karakaya Yazıyı Oku
    Varlık fonuna devredilip de kar eden şirket mi var ?İyi bir Yabancı alsa daha iyi hareket eder.Bu konuda dedikodu var ama,ne kadar gerçek bilinmiyor.Sizin gibi sıkı takipçiler yapılan hareketlerden satış dedikodusunun doğruluğunu veya yalanını anlamaya dönük analiz ederseniz bana da faydanız olur.İş dolayısı ile anlık takip yapamıyorum.Satış gerçek değilse boşa bekliyoruz burada.Karlılığı da pek iyi değil sanırım.
    Abd secimlerinde ters köşe yaptılar, kimse 4,95 den AKBANK alamadı, biz öncesinde ve sonrasında kasım ayında AKBANK önde olacak diye çok yazdık. Bir değil belki onlarca yazı var. Ucuzluk göreceli bir rakam, ançak ülkemizde dolar bazında senetler çok ucuzladı. Değersiz TL gidecek adres aradı, şimdilik borsaya abd seçimlerindeki korkuyu kullanarak derin bir giriş yaptılar. %5-10 gibi sert düzeltmeler her zaman gelebilir. 2018 yılında TL olarak endeks 120 bin görmüş, şuan 130 bin. Gecen sürede %100 enflasyon var, yani 2018 yılına göre borsanın hakkı 200 binler olmalı. Pandemi ve kapatma yüzünden korku devam ediyor. 4,95 de akbankı artık kimse göremez. Buradan yola çıkarak endeksi izlemek ve sonra senet takip etmek gerekir.

Normalde şeker önce 1,43 lere kadar basmalı, malı toplayıp gitmeli, ama bunu yapması için son iki günü var, bugün ve yarin. bedelli bitti, bir şekilde oda endekse göre kendisini değerlemeli. Satış yada benzeri haberler her gün gelir. 200 lirada karton alıp satartık, 5-6 yıl önce den beri bedelsiz var, ama bu bedelsiz karton için 2020 yılında geldi. Önemli olan doğru yerde doğru sabrı gösterebilmektir.

3. Bedellinin şekerbank üzerinde başka bir sayfa açması gerekir. Ama ne zaman onu bilemem. Yapı kredi 2-3 yıl önce 8 milyar bedelli yaptı, bu para onun için sermaye, ama burada durum farklı, şeker diğerleri gibi aktif bir banka değil, daha çok özel bir banka. Parası olan biri gelir alır.

4. Teşekkürler Sayın Kızıldağ. Haklısınız doğru zamanda yeterli sabrı göstermek gerek. Geçmişte Çelebi de çok tecrübe ettim.Şekerin defter değeri,diğerlerine göre yüksek. Endekse uyum sağlayamayabilir.Ama tamamen haklısınız.Endeks yüksek değil ve bankalar hala ucuz. Saygılar.

5. şeker bank kimin ya hala yerli sananlar var.

Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Katarlılar Türkiye'ye gelmişken,Kazaklar da bu Bankayı Katarlılara satsa da ,Biz de kurtulsak onlarda kurtulsa..!!..
    Hurda pazarında işlem gören Batık Şirketler bile, Bu Bankadan (Şekerbank dan.) daha kıymetli,Yüksek Fiyatlardan işlem görüyor..
    Tutturdular Bir bedelli hikayesi..
    Eeee,o da bitti,Paralar Kasaya girdi..Şimdi neyi bekliyorlar ki,Hisseyi yükseltmiyorlar..

8. çok süper haberler var müdürler heyecanlı.. çalışanlar heyecanlı 😊😊😊

Sayfa 60/173 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •