Sayfa 64/173 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon
Arama sonucu : 1380 madde; 505 - 512 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

1. burası borsa satar. AMA bugün piyasa uçarken bankacılık %5 yapmışken mi satar. Kıymetli genel direktör acil 3o milyon para ya sıkıştın anlarım, kazakistanda borsa var mı bilmiyorum ama Türkiye den bir aklı selim çıkıp abi şunu 6 milyon 6 milyon 5 günde satalımda tahtanın ırzınada geçmeyelim diyemedimi ? AH ŞEKER AH BU ADAM SENİN BÜYÜK ORTAĞINSA BİZ DAHA ÇOK AĞLARIZ:

2. Bölünmeden önce güzel karsaydım. Bedelli ye de cebimden para çıktı. Toplam lot sayım ile, bölünmeden öce gördüğüm karın 6da 1 i kadar karda değilim şu an. Ahhh ah. Sat gitsin işte 2.14 lerden

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Evet ağlama duvarına döndü ve galiba herkes uzun vadeli oldu bu hissede!!
    Yapacak bir şey yok devlet malı olunca yöneticiler istedikleri gibi at oynatıyor!
    SPK bu konuyu incelemeli!!

4.  Alıntı Originally Posted by Borsakolik Yazıyı Oku
    Evet ağlama duvarına döndü ve galiba herkes uzun vadeli oldu bu hissede!!
    Yapacak bir şey yok devlet malı olunca yöneticiler istedikleri gibi at oynatıyor!
    SPK bu konuyu incelemeli!!
    Şekerbankın devletle ilgisi yok arkadaşım

5.  Alıntı Originally Posted by m.kemal türk Yazıyı Oku
    burası borsa satar. AMA bugün piyasa uçarken bankacılık %5 yapmışken mi satar. Kıymetli genel direktör acil 3o milyon para ya sıkıştın anlarım, kazakistanda borsa var mı bilmiyorum ama Türkiye den bir aklı selim çıkıp abi şunu 6 milyon 6 milyon 5 günde satalımda tahtanın ırzınada geçmeyelim diyemedimi ? AH ŞEKER AH BU ADAM SENİN BÜYÜK ORTAĞINSA BİZ DAHA ÇOK AĞLARIZ:
    Adamın elin 360 milyon vardı 330 kaldı belki 30 milyon 30 milyon satacak tahtanın ırzına geçmemek için

6. Aynı tas aynı hamam
    Yine mal yedirecek galiba?

7. Arkadaşlar bırakın hisse çıkmasın bu fiyatlar alım fırsatı .fırsatı değerlendirin. Kademe alışları yaparak daha iyi kar edersiniz bekliyorum..

8.  Alıntı Originally Posted by aykut70 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bırakın hisse çıkmasın bu fiyatlar alım fırsatı .fırsatı değerlendirin. Kademe alışları yaparak daha iyi kar edersiniz bekliyorum..
    Dostum bir laf ettin, gayet insani bir açıklama yapmanı istedik. Ya buralarda öyle ballı mesajlar yazmayacaksın, ya da cümlenin altını dolduracaksın.Böyle esrarengiz tavırlara hiç gerek yok.

Sayfa 64/173 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •