Sayfa 77/173 İlkİlk ... 2767757677787987127 ... SonSon
Arama sonucu : 1380 madde; 609 - 616 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Kazaklar,Resmen bizi kazığa oturttular..
    Buradan -Bizden topladıkları para ile, Diger Şirketlerinin (Şeker Finasal Kiralama.) kagıtlarını uçurdular.Neredeyse %80 Prim yaptırdılar...Bu yaşananlar benim için çok acı bir ders oldu..Sahibi çürük şirketlerin hisselerinde fazla ümitli olmamak ,Kazandan tabağına yemeğini alınca, sofradan kalkmak ,oradan kaçmak gerekiyormuş..

2. Bugun 122milyon lot 1.43 kademesinde olmus, herhalde daha asagi dusurmek istemiyor birileri, iyi devir olmus gorunuyor.
    Yarinlar sabredenlerin....

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Kazaklar,Resmen bizi kazığa oturttular..
    Buradan -Bizden topladıkları para ile, Diger Şirketlerinin (Şeker Finasal Kiralama.) kagıtlarını uçurdular.Neredeyse %80 Prim yaptırdılar...Bu yaşananlar benim için çok acı bir ders oldu..Sahibi çürük şirketlerin hisselerinde fazla ümitli olmamak ,Kazandan tabağına yemeğini alınca, sofradan kalkmak ,oradan kaçmak gerekiyormuş..
    Bunlar anasını boyayıp babasına tekrar satarlar. Ky yolmaktan arpalık yapmaktan başka bildikleri birşey yok

4. Hayırlı olsun????👌

5. Hayırdır ??

6. Taban oluşturma çabası içinde hisse!
    Fakat net belli birileri baskılıyor hisseyi gayeleri nedir bilinmiyor?
    Üç beş aracı kurumdan işlem yapılıyor günlük al sat yapıyor bazen zarar bazen kâr ediyorlar iki kademede işlemler sıkışmış ama zarar ettiklerine inanmıyorum!Cepten cebe aktana devir etme gibi görünüyor!!

Müthiş rakamlar dönüyor adamlar ne aliyor be herhalde kara kaşı için almazlar ytd

SM-N770F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Sayfa 77/173 İlkİlk ... 2767757677787987127 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •