Sayfa 165/173 İlkİlk ... 65115155163164165166167 ... SonSon
Arama sonucu : 1380 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

1. Kendi içinden çıkan sek.fin.neredeyse 10 tl.ye geldi.Bu hale batik banka modunda..Peki düzelen bilanço ile gelen kar kar ne olacak.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 1.91 üstü günlük kapanış yukarı hareketi sertleştirir.

3. Seans sonu TSKB-ISGYO-SKBNK özel emirler ne ayak açıklayın.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. 2 milyar kar gelsinde bakalım buralarda durabiliyormu ilk hedef 3

5. Battı mı diye her gün önünden geçerken şubeye uğruyorum müşteriler sakin itiş kakış yok 4 e kadar yükselebilirse önümüzde ki maçlara bakıciiiz diyebiliriz Ytd

6. KAP : ( Şekerbank ).... Bankamızın Türk Lirası cinsinden yurtiçinde, 1.500.000.000 TL tutara kadar, farklı tür ve vadelerde, bir veya birden fazla defada, halka arz edilmeksizin nitelikli yatırımcılara ve/veya tahsisli satılmak suretiyle borçlanma aracı ihracı konusunda Sermaye Piyasası Kurulu ve Borsa İstanbul A.Ş.'ye gerekli başvuruda bulunulmuştur.

7. Şu anda top sektiriyor bu sabah ta uğradım hava güzel kepenklerini indirmemiş lakin paraşütünü açmadan atladığı için kafa göz yarık pansuman tedavisi bitene kadar buralarda git gel Konya 6 saat modunda kaleci çalıştırması yapabilir ama ben ne yaptım da TSKB gibi kendimi paraşütsüz boşluğa bıraktım diyerek üzüntülerini poyraza atarsa lodosun yardımıyla 4 leri bulur diye hissiyatım var Ytd

8. Bu 3 lü ye ne zaman tedbir gelecek ? Diğer tedbir gelen hisselerde bunlarda olan bitenin 5 te biri olmuyor.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 165/173 İlkİlk ... 65115155163164165166167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •