Sayfa 12/173 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 1380 madde; 89 - 96 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

1.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    albaraka 6 milyon, tskb 17 milyon ve şeker 6 milyon tavanda bekleyen rakamlar.

1.88'e yazılan 10m malı alıp tavan yaptılar...

2.  Alıntı Originally Posted by Yatirmci Yazıyı Oku
    cuma günü 1.91 ort ile sattığı 10m malı 1.77 ort ile yerine koydu. Cuma günkü satışı kar cebeden daha çok perşembe günü SPK bülteninin boş geçmesi ve MB kararı ile ilgili olduğunu düşünüyorum

Sayın kızıldağ hocam ben bir hata yapıp 2,06'dan kağıda girdim ve malum düşüşe denk geldim. Bugunkü kapanış sonrası olası bir 2'li rakamları yaklaşmasını durumunda zararına bozup çıksammı yoksa beklemekmi gerekir hiç karar veremiyorum. Tabiki sizinde net bir şekilde ne olacağını söylemenizi beklemiyorum ancak. Sizin öngünürüz nedir durumumu ve almam gereken pozisyon ile ilgili yorum yaparsanız sevinirim

3. Şimdilik kendine ait bir tavan değil. Albaraka ve tskb etkileşimi var. Ancak 1,80 üstü rakamlar da olması önemli. Bedelli haberine gelirsek zaman daraldı. Bugün bu tavanı kimse beklemiyordu. 1,80 stopla beklemek mantıklı olur.

4. tskb albarak ve şeker hacimde ilk üç sırada.

5. global sattığı için 1,97 den verdim. global alırsa tekrar alırım. şekerleri.

6. 1,82-85 önemli rakam, önce onu aşağı kırdı ama fazla durmadan 1 gün gibi bir zamanda yeniden yukarı aldı, bu güzel. ancak bugün garanti bankası alması benim hoşuma gitmedi. tekrar 1,82-85 arasını test ederse alırım. 2 üzerinde 1-2 gün kalırsa yine alınır tabiki endeks de önemli. endeksin ne yapacağını kestirmek zor.

7. 702 milyonluk sermaye artışı bugünkü bültende onaylandı..
    Dün 7 milyon alıp bugün 11m lot satan global pişman mı olacak yoksa bir bildiği var mı diyeceğiz bakalım

8. Evet süreç başladı yatırımcıya hayırlı olsun. Bakalım süreç nasıl ilerleyecek. Biz denizde bir damlayız, 10 milyon lot çevirenlerin yanında sofrada ne kalırsa ona razıyız, en dip ve en tepe işimiz değil. Gelirse 1,80-1,86 arasında hiç düşünmeden alırım. Bugün kademeli 380 bin lot vermişim. Artık bu borsada bu kadar riske gerek yok. Borsada dönüşü görün diye uyarıda bulunan yüzlerce yazı varken. Beklemen en doğrusu. Erken saatlerde nakite geçmeme rağmen başka bir senet almadım. 3-5 bin lot kazan dipleri hariç.

Sayfa 12/173 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •