Sayfa 160/173 İlkİlk ... 60110150158159160161162170 ... SonSon
Arama sonucu : 1380 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

1. Arkadaşlar borsa bana şunu öğretti. Hedef belirle. Ulaştığın zaman üçüne beşine bakma. Ver gitsin. Kazandınmı. Allah bereket versin. Kimsenin ağzına bakmayın. 1.05 maliyetle taşıdığım hatırı sayılır lot adediyle 4.50 ₺ görür görmez verdim. Benden sonra defalarca 5 ve üstünü gördü. Zirvesi 5.37₺ olması lazım. Benim asla gözüm arkada olmadı. Sizde öyle yapın. Hedefinizi belirleyin. Gördüğü anda gözünün yaşına bakmayınız. Şimdi yeni bir kağıt arıyorum. Kalın sağlıcakla.

2. İki gün önce taban tavan taban yaptığında hisseye tedbir uygulamazsan olacağı buydu Spk ne iş yapar ne işe yarar neden hisse ayrımı yapıyoy onu anlamış değilim

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Biraz geç olsa da önümüzdeki haftadan itibaren ciddi tedbirler gelecek gibi görünüyor.

Bugünkü gazete haberine göre ;

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugün başkanlık ettiği toplantıda Borsa İstanbul'da kaldıraçlı pozisyonlardaki teminat açığı kaynaklı keskin düşüşün ortaya çıkardığı sorunların çözümü için şirket hisselerinde manipülasyonu zorlaştırmayı da içeren düzenlemeler geliyor.

Haber kaynağı : https://www.sozcu.com.tr/2022/ekonom...liyor-7380582/
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

4. Atı alan Uskudari geçtikten sonra mı.Sekerbank ve TSKB de tek el gibi..bütün kamulara destek geldi bunlar parasutsuz.Vebali olana yemek kısmet olmasın.iyice tozuttular.yapan da ortam saglayanda aynı benim için.
     Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Biraz geç olsa da önümüzdeki haftadan itibaren ciddi tedbirler gelecek gibi görünüyor.

Bugünkü gazete haberine göre ;

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugün başkanlık ettiği toplantıda Borsa İstanbul'da kaldıraçlı pozisyonlardaki teminat açığı kaynaklı keskin düşüşün ortaya çıkardığı sorunların çözümü için şirket hisselerinde manipülasyonu zorlaştırmayı da içeren düzenlemeler geliyor.

Haber kaynağı : https://www.sozcu.com.tr/2022/ekonom...liyor-7380582/
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Çok yazık. Bir banka hisse sinden beklenmeyecek şeyler oluyor. Zarardaki yatırımcılara Allah sabır versin. İnşallah bir an önce zararlarını kurtarırlar

6. Çok eski ufak ama kendi çapında itibarlı bir banka İDİ? Demekki dalgalı deniz buna göre değilmiş.Aci ama gerçek olarak gördük...

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. milleti şeker komasına soktular

8. Hayret bugün açılış taban olmadı. Çok şaşırdım

Sayfa 160/173 İlkİlk ... 60110150158159160161162170 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •