Sayfa 162/173 İlkİlk ... 62112152160161162163164172 ... SonSon
Arama sonucu : 1380 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

1. Taban bekleyen tayfaydı onlar dağıldılar
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Piyasada lot kalmadı gibi bişey
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    dün bulaştım buna az bi miktarla ; bugün de taban yaparsa aldığım kadar daha alırım ; burdan bi yerlerden döner sanki..
    bol kazanç ; 10 taban yapmış bi hisse bi yerde ölmüş kedi sıçraması yapar dedik ; bakalım..
    ytd
    1.10 ken o kadar yazdik. Fener ve Konya forumunda bile belirttiydim. O zaman almassin. Simdi is isten gecmis, trade e malmi alinir. Hisse deli dana modunda. Cikarken 1.70 ve 2.50 lerden tamamini cikmistim.

4. Alanlar için söylüyorum. 1.71 rakamına dikkat. Altına sarkıp kapanış yaparsa olumsuz.

Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    1.10 ken o kadar yazdik. Fener ve Konya forumunda bile belirttiydim. O zaman almassin. Simdi is isten gecmis, trade e malmi alinir. Hisse deli dana modunda. Cikarken 1.70 ve 2.50 lerden tamamini cikmistim.
    hocam öncelikle selamlar..
    ben elimdeki tüm hisseleri 19 ağustos tarihinde (bilançolar oncesi) sattım ; tek bir hissem kaldı onu da uzun vadeli tutuyorum..(başkent gaz)
    portföyü tamamen usdtr fonuna çevirdim o acıdan kafam rahat bu bir..
    sekerbankta ise trade amaçlı girdim ve hatta 4 defa gün içi al sat yaptım bu kâğıtta cuma günü ; ort 1.78..
    üstte de yazdım mutlaka bi kafasını kaldırmak isteyecektir son 1 vurgun için ; onu da bu ara yapacaktır (cezalar yağmış acikcilara)
    iş bu sebepler birleşince bi yüzde 10 alır çıkarım dedim ve alıp çıkacağım ; 2 üstü satar ayrılırım bundan..
    usdtr ve üstte bahsettiğim hisse ıle nisan ayına kadar devam edeceğim bi ihtimal altın 1600 dolar seviyesine gelirse onda da long pozisyon acarım..
    saygılar ; selamlar..
    pozları güzel karlarla kapattık biraz yaşlı işi dolar ve altında duralım..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

6. 10 15 seans uçuruma yuvarlanan SKBNK battımı acaba? diyerek İstanbul’un ilçelerinde ki iki şubesine gittim baktım. Batan matan yoktu çok kalabalık olmasa da müşteriler vardı acaba boya badana da mı sikinti var renkler mi itici diye şöyle bir içlerine girdim ahenk ve uyum yerindeydi zevkler ve renkler tartışılmaz diyen terki joe abimi aradım dün gece Las Vegas da rulet masasında çok terlemiş ve kör kütük olduğundan henüz uyanamamış Yarım yamalak bana Çek git başımdan sabah sabah dedi ama hafiften durumdan bahsettim horlarken başka kağıt mı yok olum dedi telefonu suratıma kapattı ama ben bugün 1830 dan sırtlandım bakalım n’olcak Ytd

1.95 yüzde 75 verdim ; gerisini 2 den verir kaçarım..
    kalanlara bol kazanc; ytd..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

8. İyi ki yüklenmişim terki joe bula bula bunu mu buldun derken haklı olabilir ne de olsa bul karayı al parayıcılıktan bıkıp tüydüğü Amerika da las Vegas da rulet çevirme işine girdiğinden beri iyi cukkaladığını söylüyor ama Türkiye banka hisselerinde dönen fırıldaklar dan bihaber al işte hepsi uçtu senin rulet ne ki ? Ytd

Sayfa 162/173 İlkİlk ... 62112152160161162163164172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •