Sayfa 121/173 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171 ... SonSon
Arama sonucu : 1380 madde; 961 - 968 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

1.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Yakin bir zaman icinde halka arz edilmesini bekliyoruz. Tahminim en gec 2 3 ay icinde.

Bilerek geciktiriyorlar cok kısa sürede arz haberi cıkan şirketler arz oldu,seker gyo yok o oldu, yok bu oldu döndürüp duruyorlar , arz için 1 yıldır hazirlaniyorlar belki 1 yılıda geçti gibi,
    Halen 2/3 ay içinde diyebiliyoruz ,zaten gyo olunmuş mevzuat yasa gereği %25 arz olacaksın gyo nun kurulusu tamamlaninca %25 icin yasal islemlere baslanilir, halka acilacam denmis hazirlik yapilmis ki bu nu diyebiliyor sirket pandemi etkisi 2020 biloncoyla yapayim denmis(ki pandemi imalat uretim yapan firmalar arz oldu) mart 21 tık yok.
    Bende gyo aradım, sorumlu adam toplantıda imis telefonumu aldilar donus yapilacak dendi aranmadım.
    Konustugum ilk kisi olan bayana hazir aramışken ben size soylim deyip, hakketmedigi halde isyanimi halk diliyle soyledim
    Bazilari aradim konustum bilgi verdiler diyorlar ya bende aradım hicte oyle bilgi vermekmis konusmakmis su kadar zaman ic8nde arz yapiyoruz denmedigu gibi dinuste olmadi bilin istedim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bankanın hissesinden hayır görmedik, görmüyoruz, GYO şirketini Borsa'ya soksalar ne hayır göreceğiz...
    Bankaya güvenmeyip burada beklemek,para bağlamak yerine ,Seker Finansala ortak olsaydık, şimdi paramız ikiye , üçe katlanmış olacaktı...
    Bir lot şeker bank Hissesi,bir şişe su parası etmiyor...
    Bu ay, Şeker Bank genel kurulu var, Toplantısına katılıp bu soruların cevabını almak gerekiyor..

3. Dolar 8.39 ile açıldı, şeker 1 lere yönelir artık

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    1,20 ye geldi....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    1,20 ye geldi....
    benim takip ettiklerimin hepsi taban....
    bütün ekran kıpkırmızı....
    dolar altın hariç....
    bravo....

6. Bu bankayı BDDK’ya şikayet etmek lazım özellikle yönetimdekilerin incelenmesi gerekir bankayı bu kadar pasif yönetmek ve GYO konusu incelenmesi SPK eli ile!

7. Banka kurmak için sıfırdan lisans almak 300 milyon dolar ama Skbnk 283 milyon dolar ..
    Artık söz de bitti tükendi ...

Zamanında aynı gittikleri eküri Albaraka 1,80 civarında geziyor...Yazıktır günahtır ,ey banka yetkilileri artık hissenize sahip çıkın.
    Yollayın ard arda GYO haberlerini de hisse yukarı ivmesini yapsın artık..Senelerdir burada bekleyen ,tekkeyi bekleyen yatırımcılar çorbayı da içsin..Hakettiler çünkü ...

Bol bereketli kazançlarınız olsun dostlar ..YTD

8. Bunlar şekergyo ne zaman halka arz edecek?spk’ya şikayet etmek lazım!Şubat ayı biliyordum ama geldi geçti

Sayfa 121/173 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •